Skocz do zawartości

134# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Cofnąć czas do momentu pisania matury z matmy, wstać, podejść do tej pizdy co siedziała w moim rzędzie na samym końcu i zabrać jej tą jebaną ściągę, którą wzięła z toalety i którą zamiast podać do przodu to podała do rzędu obok i teraz sobie siedzieć na wyjebce i nie musieć zakuwać tej pyerdolonej matmy :v

 

@Madziaa<3 A no po to, żeby teraźniejsze życie było łatwiejsze/korzystniejsze :1f60a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnął bym czas o 24h do tyłu i poszedł spać, bym się nie wkurwiał że mi itemy w metku cofnęło przez crashe...

 

@wQ. jeszcze jest możliwość cofnąć się do momentu kiedy się urodziłeś i usiąść Ci na głowie pajacu jeden, nie denerwuj mnie nawet

ale to działa tak, że ja mam tyle lat ile mam cnie? i potem wracam do teraźniejszości, tak w filmach jest wiec wiem lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko cofnął czas, jeżeli Area by cofnął, bo ja bym znów cofnął tak, by znów mu itemy cofneło w metku i znów móc się smiać na tsie z jego rejdza XD 

 

 

@Area geja, tylko jakbyś cofnął jakbym ja sie rodził, to Ciebie nawet w planach wtedy nie było, wiec shat ap 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...