Skocz do zawartości

Spam/boty


Tojalolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem że mój profil zaatakowały jakieś konta i mi komentują profil jakimiś linkami lub bzdurami.

https://imgur.com/CSS4cxz

zgłosiłem dane posty jako spam ale nie wiem czy coś było poczynione w tym kierunku.. Ma ktoś jeszcze coś takiego ?

 

Pozdrawiam.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Oni komentują u tych co są najwyżej w tych aktualizacjach statusu i w donatorach. Jesteś najwyżej dlatego piszą do Ciebie xd wcześniej spamowali u Vistera. Staram się na bieżąco usuwać ich wpisy i posty. W ogóle zastanawiam się co ich się tutaj tak namnożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Madziaa<3 napisał:

Oni komentują u tych co są najwyżej w tych aktualizacjach statusu i w donatorach. Jesteś najwyżej dlatego piszą do Ciebie xd wcześniej spamowali u Vistera. Staram się na bieżąco usuwać ich wpisy i posty. W ogóle zastanawiam się co ich się tutaj tak namnożyło.

Po prostu się w nim zakochali, a Ty taka aferę z tego robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tojalolek napisał:

Przydało by się tym zająć jakieś zabezpieczenie czy coś. Bo daja linki lub kurde o jakieś viagrze piszą ^^

Tak, zdążyliśmy to zauważyć. Niestety nie wiemy na jakich profilach piszą, tym bardziej, że przejrzenie kont ponad 53 tysięcy użytkowników było by piekielnie żmudne i czasochłonne. Generalnie już z Visterem jestem w ciągłym kontakcie w tej sprawie i staramy się zapobiec dalszym tego typu sytuacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...