Skocz do zawartości

Podrasowanie GXP


Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam prośbę o zmianę wyboru map... 23 osoby na serwerze i jest mapa gg gdzie nie da się zrespić, nie mówiąc już o tym że taka gra męczy 2 razy bardziej bo jest chaos i hałas. Następnie w 8 ludków gramy dużego dusta 1337. Zamiast cyklu dzienne/nocne proponuje wrócić do trybu: więcej niż 10- duże mapy + te 2x2, mniej niż 10- małe mapy gg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Właśnie taka rzeźnia jest najlepsza. Zdobywasz dużo killi i nie trzeba się szukać bo wszystkich masz pod nosem. A przy full serwerze na zwykłej, dużej mapie czasami trzeba się nabiegać przez pół mapy by kogoś znaleźć. Dodatkowo małe mapy uniemożliwiają w jakimś stopniu kampienie. Według mnie powinno zostać tak, jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Madziaa<3 napisał:

Właśnie taka rzeźnia jest najlepsza. (...) Według mnie powinno zostać tak, jak jest. 

To, że Ty lubisz taką rzeźnie to nie znaczy, że innym też to się podoba. Niestety dla Ciebie jestem takiego samego zdania co Szczwana i uważam, że poprzedni system wyboru mapy był zdecydowanie lepszy, nie dalej jak 2 dni temu gdzieś w okolicach godziny 14 z ManMaxem we 2 graliśmy na inferno, a w rtv próżno było szukać czegoś mniejszego. I przy okazji, warto by było wyciągnąć na wierzch opcję wstrzymania się od wyboru mapy, bo jest ona poukrywana w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być +12 osób- duże mapy, tylko żeby nie było sytuacji że jest pełny serwer i gra się mapę gg... to mija się z celem. Respy nawet idealnie rozstawione nic nie dadzą, bo giniesz od razu. 

18 godzin temu, Szczwana napisał:

Zamiast cyklu dzienne/nocne proponuje wrócić do trybu: więcej niż 10- duże mapy + te 2x2, mniej niż 10- małe mapy gg. 

Duże mapy + te 2x2 więc sytuacji, w których będzie trzeba się szukać nie będzie dużo, a jeśli będzie mało osób to przecież pojawią się same małe mapy do wyboru. Dla mnie to ma więcej sensu niż to co jest teraz. Ilość graczy nie dostosuje się do mapy ale za to mapa może dostosować się do ilości graczy :D 

 

4 godziny temu, Madziaa<3 napisał:

Dodatkowo małe mapy uniemożliwiają w jakimś stopniu kampienie.

Kampmeter jest wyłączony na gg i jest dużo więcej kampienia :p

Cóż, to jest moja opinia, nie każdy się z tym zgodzi. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Szczwana napisał:

 

 

Kampmeter jest wyłączony na gg i jest dużo więcej kampienia :p

Cóż, to jest moja opinia, nie każdy się z tym zgodzi. :) 

No właśnie tak średnio bo mała mapa + pełny serwer to jest mniejsza szansa, że uda Ci się kampić przez dłuższy bo ktoś się respi obok Ciebie i od razu zabija oraz łatwiej zabić jest rzucając granat prosto pod nogi. Nie wliczając w to najmniejszej mapy jaka jest wgrana, czyli strelbak bo na niej 16+ osób to jest dramat. Ja bym zostawiła jak jest, ale to moje zdanie. Gracie częściej ode mnie więc ja mogę mieć mniej do gadania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema random z tej strony :kappa:

Mi na serwerze brakuje więcej expa za HS zawsze to impuls do celowania w głowę a nie w nogi. Jakieś misje raczej też by dużej krzywdy nie zrobiły nawet z małymi nagrodami bo to i tak zawsze coś na paru broniach.

Jeśli doskwierają wam spadki ilości graczy itp to mi osobiście odechciało się grać po tym jak w dzień resetu kiedy każdy latał z glockiem i innymi pistolami parę osób kupiło sobie expa i biegało z MP5 P90 Famasem AK . Wszyscy powoli wbijali lv gdzie wiadomo z początku staty były takie sobie przez co i topka czy tam ranking był słabszy niż osób które strzelały sobie jak do kaczek robiąc  po 100 fragów na 20-25 dedów a na mapach GG to czasem ponad 200 fragów (dlatego myślę też że /top15 mówi tyle co NIC). Wiem ze "wspiera" to wasz serwer ale ja tu widzę trochę strzelanie sobie w kolano złotym pistoletem - TO MOJE ZDANIE            (i pewnie się ktoś przypierdoli)

Myślę że lepszym pomysłem niż "kupowanie expa" czyli masz x expa za x zł jest możliwość kupienia "boostera" expa czyli powiedzmy że kiedy za zwykłego fraga jest  3 expa mając ten "booster" dostaje się 4. Zanim ktoś powie że to tylko 1 expa i wgl za co on płaci to wystarczy zobaczyć ile ma się fragów powiedzmy na 10-12 lv gdzie to 1 expa da naprawdę dużo a gracze nie będą dostawać z dupy któregoś lv pomijając "mniej wygodne bronie" takie jak scout czy AWP. Ale i tu trzeba przemyśleć ile dni za ile zł by tu ustawić. A nie P2W. (tu też się pewnie ktoś przypierdoli)

:icstont:

Troche bolą też te respy na kilku mapach ale to już temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2019 o 16:58, Szczwany Lis napisał:

-Proponuje zmienić tryb wyboru map tak jak był wcześniej, 10 lub mniej graczy = tylko małe mapy do wyboru. Liczba graczy zmienia się bardzo w ciągu dnia i często jest tylko kilka osób i nie ma do wyboru małych map, również tych 2x2. Jak gracze są ogarnięci to spoko ale czasem ktoś nie wpisze rtv bo nie. Może dodatkowo wyłączyć campmeter na mapach 2x2 tak jak jest na gg?

 

 

 

 

Jak najbardziej popieram tą opcje. :)

A z rzeczy dodatkowych to proponuje:

-wogule wyłączyć Kampmeter jak to było przed wrzesniowym resetem,

- przywrócic cs_office, de_dust, 

- zlikwidować któreś dust2, bo czasem w votach sa tylko dust2 i to już sie wtedy zaczynaja nudzic i ludzie wychodza

- do małych map dostawic może na próbe jakies mapki typu aim. 

- urozmaicić troche expa  :

                                         - zwykłe zabicie 3pkt

                                         - zabojstwo HE  4pkt

                                         - HS                      5pkt

                                         - Knife                10 pkt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował przejrzeć regulamin i pare udogodnień dla graczy zrobić, bo w aktualnej sytuacji to admin ma w 95% racje i okazuje wyższość, potem idą bany tygodniowe bo admina uraziła 'suka' gdzie w podaniu napisał o tym że admina miał pierdyliard razy, 'naście lat i właściciela tam i w piździe .. Ale jak ktoś go wyjedzie od 'suk' to udaje obrażoną foczke i wypierdala id na 10080 min ( jak dobrze pamiętam z nadawanych banów przez strone ) , kiedyś graczy się ceniło na wagę złota chyba że trafiałem na inteligentnych ludzi którzy wiedzieli po co prowadzą serwer ?? . Z założenia tutaj też jakiś inteligent się znalazł który dodał mute i pare innych fajnych kwestii które po dziś dzień nikt nie używa poza mną na tym serwerze, pytanie po co one lub wprost odwrotne co to za ludzie, zawsze musi tak być że awans z gracza na admina robi wypizdrzoną w cukierkach dziwke? 

+ ZA zmianami wymogów dot. podania na admina 

+ ZA zmianą teryfikatora banów , w końcu regulamin adminów 

+ ZA stosowaniem się do tego, łeb na karku a nie głowa w piździe bo ktoś urazi twoją godność przez kabel.. śmiać się czy płakać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2019 o 00:08, aquax napisał:

od godziny 22:00 do 11:00

  1. gg_33_besot
  2. gg_33_chaos
  3. gg_33_circa
  4. gg_33_frisson
  5. gg_33_lab
  6. gg_33_urban
  7. gg_bat
  8. gg_gm_smaan
  9. gg_strelbak
  10. de_inferno2x2
  11. de_mirage2x2_go
  12. de_nuke2x2_GO
  13. de_cache2x2_GO
  14. de_train2x2_GO
  15. de_dust2x2
  16. cs_max

od godziny 11:00 do 22:00

  1. de_dust2
  2. de_aztec
  3. de_inferno
  4. de_nuke
  5. de_train
  6. de_kabul
  7. de_cpl_mill
  8. de_mirage
  9. de_dust4ever
  10. de_dust2002
  11. cs_italy2
  12. de_eldorado
  13. de_lidl
  14. de_dustyaztec
  15. de_cache_GO
  16. de_dust2_GO
  17. cs_assault_1337
  18. de_dust2x2
  19. de_dust2_1337
  20. de_inferno2x2
  21. de_mirage2x2_go
  22. de_nuke2x2_GO
  23. de_cache2x2_GO
  24. de_train2x2_GO

Jestem za wywaleniem z dziennego mapcyklu map nr:

13

14

17

19

W zamian za nie proponuje dodanie:

de_tuscan

cs_office

de_alexandra

de_hell

de_sunny

 

Optuję również za tym, aby zoptymalizować plugin do głosowania tak, aby mapy nie powtarzały się zbyt często, tj. np. de_dust2 może być grany raz na 5 map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie za mała różnorodność map jak mają być blokady na co 5, to mi się nie podoba i najrozsądniej było by wrzucić vote pod sam koniec mapy, z włączoną opcją blokady ruchu, czarny ekran dla przyhamowania i po 2/3sec następuje zwolnienie blokady xD (bęben maszyny losującej jest pusty) dla smaczku, i jest vote po wyborze zmiana mapy, wtedy nie będzie przypadku napierdalania w 1-5 bo jesteśmy w grze i potrzeba he użyć a vote wyskakuje. 

Taki prosty eksperyment społeczny można przeprowadzic na serwerze aby udowodnić że większosć NAPIERDALA w byle co, amx_vote "moje iq" "-199" "dałn" "92" "190" - udowodni wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miłosz napisał:

Taki prosty eksperyment społeczny można przeprowadzic na serwerze aby udowodnić że większosć NAPIERDALA w byle co, amx_vote "moje iq" "-199" "dałn" "92" "190" - udowodni wszystko

Ameryki nie odkryłeś. 95% graczy na serwerze klika cokolwiek byleby vote zniknęło. Rozumiem, że demokracja i w ogóle, ale z drugiej strony jak tak mają wyglądać głosowania do parlamentu i senatu czy na prezydenta to szczerze się obawiam o ten kraj, w szczególności gdzie spora większość graczy na naszych serwerach ma prawa wyborcze -.-'

 

Poza tym głosowanie na daną mapę raz na 5 poprzedzających podałem jako przykład, dlatego liczę na jakieś rozsądne propozycję aby każdy był zadowolony. Mnie osobiście, przepraszam za wyrażenie, wkurwia granie inferno2x2 zaraz po zwykłym inferno lub wybierania dust2 zaraz po dust2x2, a po tym dust2_go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to starczy te mapy wyjebać, jedną z mniejszej popularności.. mnie akurat inferno 2x2 nie rajcuje , ta kopia mapy jest do dupy i wolę oryginał, zaś dd2 jest najpopularniejszą mapą i jest chyba też najwięcej odmian z nią , więc musisz to zaakceptować. 

A skoro się zgadzasz z moim odkryciem, i potwierdzasz że tak jest teraz ruch na aragorna aby usprawnił vote o te kilka bajerów które napisałem wyżej, i dodał z powrotem głos admina liczony podwójnie nijeżeli głos gracza. A skoro przy tym jesteśmy niech głos admina będzie uprawniony po uzyskaniu flagi 'd' , bo aktualnie jest wiele vipów bez 'z' którzy mają znacznik * admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Miłosz napisał:

mnie akurat inferno 2x2 nie rajcuje

To, że Ciebie nie rajcuje, to nie znaczy, że inni gracze nie lubią na niej grać, tym bardziej, że to połówka zwykłego inferno i poza tym niczym się od niego nie różni.

 

9 minut temu, Miłosz napisał:

jest teraz ruch na aragorna aby usprawnił vote

Jak doceniam Aragorna i jego działania aby ten serwer stał się najlepszy w Polsce, tak teraz rola Aquaxa, by ten status podtrzymać, a nie zwalać robotę na innych, skoro to on jest oficjalnie opiekunem serwera na chwilę obecną.

 

11 minut temu, Miłosz napisał:

głos admina liczony podwójnie nijeżeli głos gracza

Przerabiałem to wielokrotnie i szczerze mówiąc jest to chujowa opcja ze względu na to, że admini mogą się +interadminvoice zgadać jaką chcą mapę i jebać wolę graczy.

Sorry Miłosz, ale twoje cytowane przeze mnie propozycje można o kant dupy potłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2020 o 01:16, GandalfSzary napisał:

Sorry Miłosz, ale twoje cytowane przeze mnie propozycje można o kant dupy potłuc.

To ty jesteś chujowy, zamiast rozwiązać problem spróbować to chxesz zmieniać mapy czyli omijać ten problem i masz do mnie pretensje że się udzielam w temacie który dotyczy mojego serwera, bo gram na nim i miałbym spierać się dalej z problemami. 

Jeżeli połowa propozycji została przerabiana przez ciebie może najwyższy czas aby spróbować inne alternatywy i nie odnosić się z opinią zmian do staromodnego Arturka?.. A reszty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję usunąć takie mapy jak:
-de_dust2_1337
-de_dust2_GO (czasem podczas vote na następną mapę są same dusty jest zwykły 2, 2x2, GO... można je poświęcić kosztem innych map 0:)
-de_lidl -bardzo ciemna mapa
-cs_assault_1337- sama mapa nie jest zła ale ta wersja daje dużą przewagę dla wyższych lvl przez duże odległości 
-gg_urban- to też bardzo ciemna mapa 
Zamiast map powyżej proponuję dodać znów te:
-de_aztec2
-cs_office
-de_italy
-de_dust
-de_tuscan ( @GandalfBialy )
Może też coś z tych: 
-de_rats_garden_csz
-de_aztecs_gold
-de_torn 
-de_rats lub de_rats3
-de_chateau
-de_terrace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto:

de_dust2_1337

de_lidl

cs_assault_1337

 

Dodano:

de_aztec2 (znane u nas jako de_aztec321)

cs_office

de_dust

de_tuscan

1 godzinę temu, Szczwany Lis napisał:

Może też coś z tych: 
-de_rats_garden_csz
-de_aztecs_gold
-de_torn 
-de_rats lub de_rats3
-de_chateau
-de_terrace

Co do tych map byłoby trochę roboty, bo trzeba by do nich dodać spawny i chyba zamiast de_italy chodziło Ci prędzej o cs_italy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...