Skocz do zawartości

Podanie by Sla


Sla

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sla
Wiek: 24
Znajomość AMXX (0/8) : 7/8
Doświadczenie: Bardzo wysokie posiadalem wlasną serwerownie
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: niestety nie
SID:...
Link do profilu na STEAM:...
Link do profilu na banid:...
Link do profilu na Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/Sla/80.72.34.125:27235/
Kontakt: https://www.facebook.com/patryk.brodzik.5?ref=bookmarks
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Dosyć dużo gram na serwerze a malo widze Adminów ludzie usilnie przeszkadzaja w grze,mam wysokie doswiadczenie w zawodzie chcialbym zapanować troche nad tymi odpalami bo troche juz mnie to meczy pisac do kolegi co ma admina nie zawsze jest a duzo gram i nie ma jak w tedy jak ktos lata na aimie :( pozdrawiem proponuje próbnego Admina jesli jest taka opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sla, duzo czasu spedza na serwerze, jest punktualny, odpowiedzialny i najwazniejsze ze jest sprawiedliwy. Na tym serwerze trudno spotkac admina ktory potrafi cokolwiek jedynym takim byl kig4m. Sla godnie by go zastapil,  ma wysokie doswiadczenie. Moim zdaniem brak cs na steam nie ma nic wspolnego, wystarczy popatrzec ile gra, jak gra czy byly jakies skargi na niego ze jest odpalony itp. Sla zasluguje na admina takie moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nadaje sie w 100%,poniewaz czesto go widac na serwie, jest mily i uczciwy, zawsze pomoze z problemem, ciezko spotkac admina na serwie, dla tego tak czesto wbijaja odpaly i psuja gre. Admin sie przyda robic porzadek a z tego co wiem wie bardzo duzo na temat prowadzenia Admina. pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2020 o 21:25, tomaka napisał:

Przepraszam ale brak steam dyskwalifikuje Ci podanie automatycznie. Takie moje zdanie

Steam był zawsze tylko opcja szybkiego kontaktu przez między adminami, wbij tu zrób to i spadaj. Sam również się zajmowałem serwerami i takie oto zachowanie promowałem, nigdy nie pomyślał bym że 1.6 na steamie ktoś może nie czitowac, a więc tylko kontakt... Poza tym nsa można dodać do gry poza steam i korzystać z zakładki steam w grze, przez co również i pisać. Podstawa odpowiedzi twojej? 

Podanie bardzo mi przypomina moje pierwsze podanie o admina, tyle że tutaj więcej stażu jest dlatego nie rozumiem czemu od poniedziałku nie ma rozwiązania aplikacji. 

Nie gram na serwerze, ale wiem że największy udział adminów dla pochy jest na gunxp, reszta jest w plecy dlatego się tutaj wypowiadam i dajcie chłopakowi szansę, admin próbny? To samo ja mówiłem, tu chodzi o przyjemna grę bez cziterow, ale bez admina się nie obejdzie. Tak

@GandalfBialy pstryk w główkę sobie zrób, myślisz że regulaminy mi są obce? Wiem że jest taki zapis a ciebie jako junior admina czy coś... Powinno obowiązywać ludzkie podejście a nie sranie wycinkami z regulaminu.

Wyklarowałem te denne nawiązywanie do steama, zawsze to samo.. Ktoś się dopierdala o najbardziej bez znaczenia zdania które decydują o jego decyzji, i dlatego tracicie cennych graczy. A tu zamiast decyzji o podaniu j@ poucza tych którzy próbują zwrócić uwagę na to, na co administracja nie zwraca. Na sens tematu, widzisz? Sla zaspokoiły by flagi bcdu, zamiast z.. To nie tak wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...