Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wielu graczy hejtuje nową mape ( w tym ja)  na 

Pochylnia.pl CS:GO MOD 4MAPS
 

 

a dokładnie DE_AZTEC moją prośbą jest zmiana mapy na cache lub z powrotem nuke 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam CoronaVirus :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, kig4m powinien zrobić jakieś głosowanie na forum czy na serwerze jakie mapy by chcieli, w końcu miałby opinie graczy i nie musiał słuchać że mapa jest zła i do wyrzucenia. Cache był dobrą mapą na początek i powinien wrócić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, yXaSgaH napisał:

równie dobrze można dodać około 10 map i po zakończeniu danej rozgrywki gracze mieliby możliwość zagłosowania, na której następnej mapie chcieliby zagrać

Moim zdaniem zły pomysł. Na go modzie była taka opcja że jakieś mapy do wyboru, często grało się tą samą mape po kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2020 o 21:00, kuba480 napisał:

Moim zdaniem zły pomysł. Na go modzie była taka opcja że jakieś mapy do wyboru, często grało się tą samą mape po kilka razy

można by były dać te 10 map ale każda powinna być jedna po drugiej 

i dodanie do servera dla graczy komendy RTV :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wymienic de_aztec na inna mape - cache :)

overpasa mysle ze nie ma co dodawac bo w cs 1.6 gra duzo osob co ma slabszy komputer i nie da rady grac w gry typu fortnite itp a na overpasie mieli by malo fpsow 

najlepiej zeby byly mapy typu

de_mirage de_dust2 de_dust de_nuke de_cache cos w tym stylu

sa to fajne mapy i gracze na slabszych komputerach nie beda mieli lagow

Najlepiej wlasnie zeby wlasciciel zrobil glosowanie jakie maja byc mapy na serwerze  i nie bedzie klotni o mapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic cos takiego ze mapy beda wymieniane co np 3 tygodnie

teraz jest dust2 inferno mirage i aztec

za 3 tygodnie bedzie nuke cache dust mirage itd

i moim zdaniem niech wlascicel wybierze kilka opcji np ta co ja dalem teraz i te co inni dali propozycje i zeby bylo glosowanie na forum  moim zdaniem tak by bylo najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz moim zdaniem nie powinnismy wymieniac azteca

wiem ze na poczatku mowilem ze mozna wymienic na inna mape ale niech zostanie jak bedzie dodany rtv to git bo jak bedzie mniej czy tam wiecej osob to mozna wpisac rtv i jest git bo moim zdaniem najlepiej na tej mapie sie gra jak jest jakies 10 osob na serwie ale jak jest np 15 to slabo sie gra i jak inni tez tak uwazaja ze jak jest wiecej osob to slabiej sie gra to wtedy wpisujemy rtv i zmieniamy na inna mape :)

a jak np cos zaczyna ladniej siadac to zostawiamy 

trzeba po prostu pograc troche zeby sie nauczyc jak sie ludzie ustawiaja na tej mapie itp bo jak wiekszosc osob nie gralo prawie nigdy na tych mapach to nie wiedza jak tam grac jak sie ustawiac itp

najlepiej zostawic zeby sie ludzie nauczyli a nie tylko dd2 inferno i mirage

ja to nie kumam takich serwerow only dd2 przeciez jak sie gra dluzej na nim to sie chce rzy*ac ta mapa :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Według mnie lepiej będzie całkowicie usunąć azteca z trzech powodów:

1) na serwerze jest dużo osób z lagami, a na aztecu te lagi są jeszcze większe (co w sumie pisałam w poprzednim poście). Nawet mnie ścina mimo, że ja nigdy lagów nie mam xD

2) 98% osób nie chce jej nawet grać więc nie widzę sensu żeby była dalej dodana. Jeżeli już to może jakaś inna wersja niż tej starej, standardowej? 

3) trzeci dodatkowy powód to taki,  że padający deszcz również denerwuje, a nie każdemu chce się go co rundę wyłączać

Po drugie proponuję również zmienić z de_mirage na css_mirage. Dlaczego? Jest bardziej "przejrzysta" i o dużo chętniej grana. 

 

Moja propozycja map jest taka:

- css_mirage

- de_dust2

- css_cache lub de_cache, choć uważam, że css jest lepsza

- css_nuke (również css lepsza niż de) 

Dodatkowo można dodać jeszcze inne mapy, ale tylko do menu admina. Jeżeli gracze będą chcieli to admin może zmienić, np. westwood, który już był, eldorado, kabul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Madziaa<3 napisał:

Dodatkowo można dodać jeszcze inne mapy, ale tylko do menu admina. Jeżeli gracze będą chcieli to admin może zmienić, np. westwood, który już był, eldorado, kabul?

wsumie jestem za 

spoko tak pograc czasami inne mapy niz w kolko te same 4 mapy

5 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Moja propozycja map jest taka:

- css_mirage

- de_dust2

- css_cache lub de_cache, choć uważam, że css jest lepsza

- css_nuke (również css lepsza niż de)

Tu mysle ze mozna zrobic jakies glosowanie na forum czy cos zeby jak najwiecej graczy sie wypowiedzialo zeby pozniej nie bylo klotni o te mapy

ale mysle ze lepiej jakby zostaly mapy de (de nuke de cache dr dust de mirage)

i raz na jakis czas zeby administracja zmieniala z de mirage na css mirage itp 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lortak napisał:

wsumie jestem za 

spoko tak pograc czasami inne mapy niz w kolko te same 4 mapy

Tu mysle ze mozna zrobic jakies glosowanie na forum czy cos zeby jak najwiecej graczy sie wypowiedzialo zeby pozniej nie bylo klotni o te mapy

ale mysle ze lepiej jakby zostaly mapy de (de nuke de cache dr dust de mirage)

i raz na jakis czas zeby administracja zmieniala z de mirage na css mirage itp 

 

Tu się zgodzę z tym żeby zostały normalne typowe de_nuke itd. 
Niekiedy takie zmienie mapy na tę css_nuke byłoby takim urozmaiceniem czy jakkolwiek to nazwać, że po prostu coś się zmienia a nie to samo ciągle.
To już idąć tym tokiem myślenia to nie będzie 4maps tylko mieszanina map więc :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...