Skocz do zawartości

propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

1.Poprawienie animacji w niektorych kosach

-karambit

-m9 bayonet

-bayonet

Sa to 2 kosy co maja mega denerwujace animacje (m9 i bayonet) i moim zdaniem lepiej jakbyscie sprobowali je poprawic na takie co sa w csgo bo szczerze to ja wolalbym standardowa kose co jest w cs 1.6 niz takiego bayoneta/m9 bayoneta

Oraz poprawa modelu karambita 

jednak te animacje itp sa wazne bo w koncu wiekszosc ludzi na tym serwerze grajac chce zdobywac skiny itp bo jakby nie chcieli grali by na zwyklym serwie

karambit spoko ma animacje ale tak dziwnie trzyma ta kose w sensie nie tak jak w csgo tylko jakos do przodu przechyla ta kose XD ciezko wytlumaczyc ale wpiszcie sobie w neta karambit csgo i porownajcie sobie :D

2.Naprawa bugu z gadaniem na mikro

Wydaje mi sie ze to bug na serwerze jest bo u niektorych osob jak cos mowia na mikrofonie to tak trzeszczy i gada jak robot ale to nie u wszystkich osob bo nie ktorych slychac normalnie ale wiekszosc osob wlasnie slychac z tym bugiem i to denerwuje strasznie :D

(A i bedzie dodawany ten rtv) :D

Edit: zapomnialem dopisac 2 rzeczy :d

3.Przenikanie

czesto jest tak ze jak chce sie isc np na mirage do okna na starcie rundy to jest sie blokowanym i sie spoznia z wejsciem do okna i juz jest wcelowana awp tam 

albo na dust2 na longu na aztec jak sie idzie na lewo od respu ct nw jak sie ta pozycja nazywa xd

a z tego co zauwazylem nikt sie nawet nie boostuje na tym serwie

mozecie tez dodac ze jest przenikanie ale jak ktos kuca to wtedy da sie mu wskoczyc na glowe i ktos kto stoi na nim podskakuje i osoba na dole wstaje i jest normalny boost

4.Dzwiek walenia kosa o sciane

jak ma sie skin do kosy i sie wali nozem o sciane nie wydaje to zadnego dzwieku i jest tez to slabe bo np ja lubie kosa o sciane walic i ten dzwiek xD 

ale np tez nie mozna wyzwac kogos na kosy w ten sposob tylko trzeba sie zatrzymac napisac na czacie a jak ktos wolniej pisze to nie zdazy napisac a juz gosc wychyli i go zabije :p

Edytowane przez lortak
zapomnialem czegos dopisac ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że duża ilość osób grająca tutaj w 1.6 nie gra w GO i nie dopatrza się takich detalów jak ktoś kurwa trzyma kose lekko przekrzywioną aczkolwiek to już wybór graczy administracji jak to przyjmą.
Mi osobiście nie przeszkadza bo jak gram to sie nie wpatruje w swoją kosę z która biegnę jaka ona brzydka (bayonet crimson) tylko patrze na otoczenie ;-;
2. Z tym to mam tak, że praktycznie nikogo nie słychać tylko się nicki w tych okienkach pokazują i niekiedy jakieś trzeszczenie 
3. Przenikanie dałbym na 10/15 sek rundy bo naprawdę jak jest 10 os w drużynie i za przeproszeniem niektórzy nawet poruszać się w tej grze nie potrafią nie mówiąc o strzelaniu to denerwujące.
4. 3/4 graczy myślę, że twojego puknięcia o ściane nie wezmą za pojedynek na kosy bo 3/4 osób których gra tak nie bardzo jarzy co jest 5.
Jak już idziesz tym tokiem myślenia to dobrą opcją byłoby dodać ten plugin gdzie kilka razy uderzysz o coś kosą i wyzywa na pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, koszmar napisał:

3. Przenikanie dałbym na 10/15 sek rundy bo naprawdę jak jest 10 os w drużynie i za przeproszeniem niektórzy nawet poruszać się w tej grze nie potrafią nie mówiąc o strzelaniu to denerwujące.

mysle ze lepiej byloby calkiem wylaczyc bo ciagle mnie blokuja czy to na mirage na mida nie moge dojsc na poczatku rundy na duscie na longu ciagle blokuja na aztecu wlasnie tam co jest ten most i na inferno rzadko bardzo 

nie chodzi ze na poczatku rundy chce dojsc gdzies i zostane zblokowany tylko nawet w srodku rundy blokuja a to tak denerwuje ze np jak gra sie z awp i ktos wychyla i ja z misuje strzal i nie moge schowac sie za sciane bo ktos blokuje (czesto na mirage w oknie tak jest oraz na duscie na longu)

14 godzin temu, koszmar napisał:

2. Z tym to mam tak, że praktycznie nikogo nie słychać tylko się nicki w tych okienkach pokazują i niekiedy jakieś trzeszczenie 

napisalem ze to u niektorych osob jest ale to jednak jest u kazdego tylko raz go nirmalnie skychac a raz wlasnie z tym problemem :/

ale jest taki gosc co  zawsze go dobrze slyszalem a dzisiaj nagle trzeszczy :/

teraz to u kazdego mam ten problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...