Skocz do zawartości

[UBT]marcinek


marcinekxd

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiek: 17
Kontakt: STEAM/PW
Staż w CS'a: Z 4-5 lat będzie :D 
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Posiadam dosyć spore. (rok bycia ubt na mh :))
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: Oczywiście
Ile masz wolnego czasu?: Jednym słowem dużo :D 
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): A kto nie używał? (EVOL/HPP 4/3.6/VERMILLION/ALTERNATIVE/ZEROWARE/LEIS/OPENGL.DLL, trochę tego było :D) 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Widzę, że jest tylko jeden UBT więc przyda się pomoc. 

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:442878013 VAC'a nie ma :) 

//EDIT ktoś z S@ @Madziaa<3 @GandalfBialy @L@M@NeR zamykajcie to  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie z jednej podstawowej przyczyny. Najwyraźniej nie doczytałeś regulaminu podania na ubt gdzie wyraźnie jest wskazane, że musisz mieć minimum przez miesiąc admina na dowolnym serwerze naszej sieci. Jak dla mnie w tym momencie jesteś randomowym typem z ulicy, którego nikt nie zna.

 

Btw. Rzucę pierwszy kamieniem i przyznam otwarcie, że nigdy nie używałem czitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja mam tylko jedno pytanie. Kim Ty do cholery jesteś i dlaczego składasz tutaj podanie jak nikt Cię nie zna? xd

Poza tym czytanko ze zrozumieniem się kłania. Jak wyżej kolega napisał, musisz mieć minimum miesiąc stażu jako admin, a dodatkowo Twoje konto jest pod podanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...