Skocz do zawartości

Siemano


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim z tej strony Anonim, a bardziej po polsku Konrad pochodzę z małej wioski pod Gorzowem Wielkopolskim.

Moje życie zaczęło się 22.01.2004, czyli jak łatwo policzyć mam obecnie 16 młodych wiosen.

Mój staż w cs'ie nie jest zbyt duży, bo wynosi on tylko 2 krótkie lata, ale myślę, że dla takiego można powiedzieć świeżaka zawsze znajdzie się gdzieś miejsce.

Głównie gram na od jakiegoś czasu na GO MODZIE ONLY DD2 którego mam zamiar, że tak powiem katować  więc część osób tam grających na pewno będzie mnie kojarzyć.

To co tera może coś o mnie bardziej prywatnie?

Chodzę do pierwszej klasy technikum na kierunku technik informatyk (mega fajny kierunek polecam każdemu).

Prywatnie jestem po prostu zwykłym nastolatkiem uwielbiam spędzać czas ze znajomymi wypić jakieś piwo czasem i coś mocniejszego myślę, że to normalne dla osób w moim wieku.

Jakieś zainteresowania? Pewnie, że tak!!!

Bardzo interesuje się motoryzacja (głównie motocykle) i jest to mój konik szczerze daje mi to dużo radości kiedy mogę pogrzebać przy jakimś silniku i coś naprawić nawet nie umiem wyrazić ile satysfakcji mi to daje.

A na koniec tak bardziej ogólnie to...

178m wzrostu

Niebieski oczy

Brunet

Bardzo miła i empatyczna osoba

Myślę, że na obecną chwilę to tyle 

A i tak ode mnie to mam nadzieję, że spędzimy wspólnie miły czas.:)<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...