Skocz do zawartości

Propozycje po resecie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moje propozycje do dodania po resecie serwera.

1) Nowe piosenki na koniec rundy
2) Nowe skiny 
3) Wgranie jakiś nowych misji, które można wybrać
4) Tak jak wiele użytkowników pisało, klany
5) Przynajmniej ja bym dodał mapke oveprass za nuke
6) Losowanie skrzynek na koniec mapy a nieza fragi

Jak na razie to tyle, jak przyjdzie mi coś do łba to dopiszę. Jeśli to czytasz to miłego dnia/nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie  a kiedy biedzie reset serwera moja propozycja.                   1 że były nowe skiny i kosy                 2 że nie były boty                                 3 że była nowa muzyka i miłego wieczoru pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skiny jakieś to napiszcie jakie dokladnie bo przypuszczam że chcecie z CS GO bo tak to mozna dodac nowe skiny i znowu bedzie ktos pisał za tydzien ze sa chujowe. A tak to doda się takie jakie napiszecie.  A co do botów serwerowych to niech zostaną bo jak nie ma nikogo na serwerze to sie przydają ?

EDIT: I jeszcze to samo tyczy się misji i rs' ow. Podaj konkretne propozycje a nie "jakies nowe misje" albo "jakies nowe piosenki". Oprocz tego dodam cos od siebie. Wydaje mi się ze trzeba by bylo zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia klucza bo aktualnie trafić klucz to jak wygrać totka. Ja znalazlem 15 skrzyn i 2 klucze wiec proponowalbym to jakos rozłożyć. Trafiać mniej skrzyn ale wiecej kluczy. Np nie tak jak ja 15/2 tylko 10/3 albo podobnie bo potem sie zbieraja te skrzynki i zbieraja... a i tak moje 80 procent skrzyn jest puste. To tak ode mnie narazie tyle hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po kolei. Na start po resecie proponuje kupić koledze @Ninja121 słownik bo polskie szkoły są jak widać w jeszcze gorszym stanie niż kiedy ja tam chodziłem. 

Po 2 techniku nie opierdalaj sie tak bo chujowizne odjebałeś.

Po 3 modele vipów to kompletnie wyjebać bo to jedna z bardziej zbugowanych rzeczy na tym serwisie. Ja nie wiem jak można spierdolić coś tak trudnego jak wgranie modelu dla vipa ale to swoją drogą.

Po 4 @M4RT1N +1 jakąś liste skinów wrzucić która by graczy interesowała bo dać temu technikowi wolną ręke to wyjdzie ten sam syf co obecnie jest. 

Po 5 był temat klanów gdzieś tam ruszony i imo fajny pomysł. Dzięki niemu można by było te % na skrzynki i klucze zwiększyć i przy okazji by też euro z serwera wypompowywały. 

Co do misji pomysłu nie mam ale fakt obecnie przymusowe robienie konkretnej misji którą jakiś dzban odgórnie nałożył i dał dodatkowo jakąś syf nagrode to lekko mówiąc gówno i nie warto tego robić wiec jak ktoś by miał pomysł co z misjami to niech sie tu udzieli.

a i na koniec to te bugi na euro naprawić miło by było ale to chyba dość oczywiste

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nazywa sie 4maps wiec ciezko by było dodac nowe mapy zachowujac tę nazwe. À propos nowych map. Nie uwazam zeby bylo to konieczne. Wedlug mnie te cztery co są wystarczaja w zupełności. Nie wiem jakie mialy by byc te nowe mapy... tuscan, rats1337 ?? I zgadzam sie z Licho ze modele vip sa do wyjebania. Nie tak dawno jak dwa dni temu gral typ ktoremu sie zbugowal skin i gral w ct na skinie tt. Troche sie mozna bylo zmylic na tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 16:31, Aj Dont Nol napisał:

Witam, oto moje propozycje do dodania po resecie serwera.

1) Nowe piosenki na koniec rundy
2) Nowe skiny 
3) Wgranie jakiś nowych misji, które można wybrać
4) Tak jak wiele użytkowników pisało, klany
5) Przynajmniej ja bym dodał mapke oveprass za nuke
6) Losowanie skrzynek na koniec mapy a nieza fragi

Jak na razie to tyle, jak przyjdzie mi coś do łba to dopiszę. Jeśli to czytasz to miłego dnia/nocy ?

Tu jestem za ale można zastąpić mapy, po krótkiej rozmowie z graczami dochodzę do wniosku iż DD2 się przejadło, można zastąpić mape  de_ceche, można zastąpić jeszcze mapy inferno oraz zamienić mapy na wersję z cs go np takie jak mirage czy nuke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, moje propozycje to 

Nowe piosenki

Zamiana map np mirage,nuke na mapy z cs go co by było dobre

Odnośnie mapy dust  to po krótkiej rozmowie z graczami dochodzę do wniosku iż przejadła się ta mapa i można zmienić na de_ceche ponieważ gracze ją polubili

Mapę inferno też można zastąpić bądź zmienić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To wrzucam moją listę skinow jakie chcialbym zobaczyc na 4mapsie: 

AK-47:  Leet Museo, Rentgen, Neon Revolution, Jaguar, Asiimov, Fire Sepent, American Jaguar, Ghostly Troublemaker, Vulcan, Cartel

AWP : Oni Taiji, Dragon Lore, Asiimov, Lighting Strike, Green Killer, Gradient, Wildfire, Gungnir, Neo-Noir, Medusa, Mortis, Fobos, Cortocera, Toxic, Acheron, Boom (tylko takie jak w cs go a nie to co jest teraz na serwerze)

M4A1: Decimator, Asiimov, Nightwolf, Cyrex, Royal Purple, Nightmare, Tamer, Defender, Hot Rod, Nitro, VariCamo, Tayga

GLOCK: Neo-Noir, Gamma Doppler, Franklin, Gradient, Warhawk, Fire Elemental, Reactor, Night

DEAGLE: Seaside Street, Golden Berth, Orochi, Blaze, Oxide Blaze (czy jakos tak), Colored, Speedey, Conspiracy, Hypnotic, Directive, Heir, Remote/Pilot (nwm dokladnie jak sie ten skin nazywa)

GALIL: Papla, Attention, Stone Cold, Black and White, UV Phoenix,  Eco, Connexion, Akoben, Wandal, Cerber

FAMAS: Commemoration, Skull, Purple, Melting, ZX Spectron, Valencia, Pulse, Spitfire, Makabra

NÓZ: BAYONET M9 Gamma Doppler,  Doppler,  Gradient,  UV,  Tayga, Night. FALCHION Gamma Doppler,  Doppler,  Gradient,  UV,  Tayga, Night. BUTTERFLY Gamma Doppler,  Doppler,  Gradient,  UV,  Tayga, Night.

Resztę skinow może ktoś inny zaproponuje. Jesli napisalem cos zle to prosze o wyrozumiałość bo w CS GO gralem prawie rok temu ostatnio ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje moich rs'ów.

1. Contiez Feat. Treyy G - Trumpsta (Djuro Remix) [Safari Music]
2. Pakuje walize
3. Armin van Buuren - Blah Blah Blah (Official Lyric Video)
4. Alan Walker - The Spectre
5. Infinity Ink - Infinity (Dubdogz & Bhaskar Remix) (Bass Boosted)
6. Malik Montana x DaChoyce & The Plug - Jetlag (prod. SRNO) [Official Video)
7. Alfons - Ganjaman
8. Enter - Czwarta Pixa (prod. Enter) (2021)
9. Dynoro & Gigi D’Agostino - In My Mind
10. Meg & Dia - Monster (LUM!X Bootleg)
11. Timmy Trumpet & Savage - Freaks (Official Video)
12. Teriyaki Boyz - Tokyo Drift (Dj Kantik Remix)
13. Farruko - Pepas (Audio)


Resztę dopisze jutro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...