Skocz do zawartości

DEMKA


Devast

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli banicja jest na innym nick również go podaj.): wlodarz poczdamu
Godzina, data zdarzenia: 17; 35 jakos, 04.06.2024
Serwer i mapa: 4maps , dust2
Opis zdarzenia: Grałem i bum demka z 3 ostatnich map XD
STEAM_ID / IP:
Link do demka: https://www.mediafire.com/file/ifjabrcvbx5k2rf/4MAPSPoch1.dem/file
https://www.mediafire.com/file/viudyn2d5md9xe0/4MAPSPoch2.dem/file
https://www.mediafire.com/file/xlud1ih9l1ipzcl/4MAPSPoch3.dem/file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Poch3

2:35 target na glowe
4:48 target na glowe, masz kose 
pare sekund pozniej target ciagnie po scianie jak sie typ chowa
6:22 gadasz dc/inny komunikator bo brak infa nigdzie a kosy we dwojke wyciagacie
14:49 kolejne przejscie targetu za sciane
14:52 20sec, 2 salwa w typa, target na glowe
16:23 +/- 
16:48 target na glowe
19:18 koleny przeskok za sciane
19:58 2 salwa +/-


POCHdem2
1:57 target glowa
2:23 target na swojego pozniej przeciwnik
3:21 +/-
7:57 target glowa
10:44 przeskok z felixa na gohana
11:14 przeskok za sciane na glowe
13:11 +/-
po 13:50 przeskakujesz z TT na CT i jesli gadasz dc/pokoj z bratem to info dajesz
14:50 target? pewnie probowal na typa w szczurze i na gohana
16:30 dalej podpowiadanie ?
18:25 +/-
18:29 +
18:43 +/-

 

Plus z 2 demek wykres ruchów A D, podejrzenie o strefy/GSJ/SGS

Werdykt od kogos innego chcesz? Zwazajac na twoje rangi moge poprosic kogos innego o ocene

20240604182313_1.jpg

20240604184743_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCHdem2
1:57 cel glowa - normalne wychylenie był nizej na pochylni wiec w glowe nie trudno trafic
2:23 cel na swoim pozniej przeciwnik - wszedł mi proste po celownik głową widac to ewidentnie
3:21 +/-  - normalny headshot
7:57 cel glowa - slyszałem wchodząc wyzej na poche jak tupcze w domku co slychac a bania skan poszedł i dostał .
10:44 przeskok z felixa na gohana - wychylił felix dostał banie za drugim razem gohan i ja dostałem nic dziwnego tu nei ma XDDD
11:14 przeskok za sciane na glowe -  wchodzac na okno trzymałem celownik w gorze, poniewaz spodziewalem sie go , ale nic dziwnego z celownikiem do dolu mialem chodzic?
13:11 +/- - przeciez to bot był on kuca wstaje naprawde wystarczy przycelowac w glowe ...
po 13: 50 przeskakujesz z TT na CT i jeśli gadasz dc/pokoj z bratem do informacji, podałeś - patrzę co robią obydwoje nic dziwnego również jak czekam na runde chyba?
14:50 cel? pewnie probowal na typ w szczurze i na gohana - nie wiedziałem o szczurze wiedziałem tylko o gohanie i zostałem zabity w szczurze nawet nie zauwazylem w tamtym momencie
16:30 dalej podpowiadanie ? - oczekiwanie na runde i spamienie klawisza N, ze moze zamienie się w bota .
18:25 +/- - skan przez boxa, który jest znany przynajmniej wiekszosci osobą i  nic dziwnego nie widze
18:29 + - to samo, nic dziwnego
18:43 +/- - biegnac na mida nic dziwnego sprawdzam drugiego a, ze akurat skoczył z okna probujac wbiegac na dywany zabiłem go

 

Poch3

2:35 target na glowe - również nic dziwnego wybiega z konetka gdy zabijam jego team i w niego strzelam ..
4:48 target na glowe, masz kose -  nic dziwnego wychyla wyciagam ak i strzelam ?
pare sekund pozniej target ciagnie po scianie jak sie typ chowa -  co XD
6:22 gadasz dc/inny komunikator bo brak infa sygnału a kosy we dwojke wyciagacie - tak jak mowiłem ja mialem kosy wybiegl na mnie z kosa to z instyktu nie wyciagnałem ak a jak on biegl z kosa to rowniez zaczałem
14:49 wyższe przejscie targetu za nauka  - spodziewałem sie ct wychylil z jungli gdy chowajac sie zerknałem ct pojawil sie drugi przeciwnik w ktorego rowniez zaczalem strzelac
14:52 20 sekund, 2 salwy w typie, cel na blask  - tak jak wyzej napisalem
16:23 +/-  - nic dziwnego
16:48 cel na blask - skacząc zobaczyłem w konekcie zatrzymałem się i zaczałem strzelac ( to byl bot nic dziwnego )
19:18 koleny przeskok za sciane  - byl w jungli logiczne sprawdzam czy moze nie skoczyl z okna i pobiegłl na konekt i akurat tam jest 
19:58 2 salwa +/-  - skan przez sciane bo wystaje z rampy co widać bedac slepym na lewe oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Obejrzałem demko z inferno i bana bym zostawił. W dodatku patrząc na Twoją historię, gdzie już taka sytuacja była. Poczekajmy na @ kameleonn  jak wstanie po robocie i zamknijmy temat. Rano jak będę miał czas to wstawie moze jakas rozpiske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

2:35 
4:48
14:49
14:52
16:48 
19:18 
 


POCHdem2
1:57
2:23 
7:57 
10:44 
11:14 
13:11 
14:50 
te czasy są w chuj spalone nawet nie chce mi się sprawdzać pod kontem gsj/sgs
człowieku zastanów się na tym co robisz w swoim życiu chetowac w 1.6 to trzeba nie mieć życia i mózgu 
jeśli chciałeś się dowartościować to idź lepiej pozbierać truskawki bądź do innej roboty tam się nauczysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

ZBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...