Skocz do zawartości

podanie na admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: pan adji
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8) : 5/8
Doświadczenie: Byłem już kiedyś adminem na innej sieci 1.6 wiec takowe posiadam.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: jeszcze nie.
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem: tak
SID:
STEAM_0:1:773527447
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199507320623/
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/pan adji/145.239.237.104:27415/
Kontakt: dc/forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? (kilka zdań o sobie): 

Witam jestem Adrian mam 17 lat jestem moderatorem dc Pochylni. Jestem ostatnio bardzo aktywną osoba na serwerze i myślę ze mógłbym się tutaj sprawdzic z racji że już byłem kiedyś administratorem. Umiem współpracowac w grupach i jestem uprzejmą osoba. Chętnie pomagam nowym jak i starym graczą. Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i zycze milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak tylko dla przypomnienia xD

W dodatku już kiedyś czitował na tym serwerze (własny brat sie na Ciebie rozpruł) co już Cię całkowicie dyskwalifikuje z bycia adminem na tym serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się wypowiem zawsze to +1 post xD 
Zaczynając od Twojej kultury albo jej braku ;) 
Między wierszami tak się wypowiem jesteś modem bo brat Ci podanie akceptował z pizdy jak by się więcej ludzi wypowiedziało na nie to byś nic nie miał XD 
I kończąc na fakcie że latałeś odjebany a może dalej grasz jak brat na ruskim cs XD 
No jakoś tak na nie jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...