Skocz do zawartości

demko pov TerqS


terqs

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli banicja jest na innym nick również go podaj.): TerqS
Godzina, data zdarzenia: 16:27 +-
Serwer i mapa: de_nuke 4 maps
Opis zdarzenia: no grałem sobie, staty miałem 25/0 bodajże i kolega mnie sprawdzał i dał bana z takim powodem
STEAM_ID / IP: 
STEAM_0:1:5002146
Link do demka: https://megawrzuta.pl/download/536e3944853ccadb049c048bdfb0b557.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2024 o 21:06, Szczery napisał:

Grałeś wczoraj więc prosiłbym pozostałe 2 demka o końcówce 2 i 3 

Wrzucę w poniedziałek bo nie ma mnie na weekend w domu, mogłeś w powodzie napisać od razu to bym wrzucił 3 części.

 

2 i 3 demko:

https://megawrzuta.pl/download/7bd0957f04a0746cdeb4a5d9eba4f9cb.html

Edytowane przez terqs
wrzucenie demek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Dzięki za pozostałe demka

Wspomaganie stref +duckowania, nadzwyczajne widzenie przez SG/FB nadmiar żeby to było fartem. 

Na inferno FOV chyba nie zgrany, 2 przeskoki = za mało na werdykt.

Na mirage fajne widzenie przez ściany, albo wystrzały przed wyskokiem przeciwnika. 

 

Ogólnie demka zostawiły za sobą taki syf że nasuwa się pytanie co to jest, ciekawe co wargod by wykrył. Wracając, dużo wykryć części kodów i na tyle dużo że ban zostaje, bo nie mam ochoty się bawić i testować Ciebie na czym grasz i na czym psujesz rozgrywke innym. 

A i jeszcze jeśli mam doczynienia ze STEAMEM, sprawdzam z reguły historie w web, a twoja jest dość ciekawa, jeśli to jakiś hppk to niestety tak średnio da się to ukryć bo wykrycia są

possible dem scanner bypass. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

 

ZBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...