Skocz do zawartości

Ban na 4h za 1 mine


Cathe Me !

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: *~3[d]

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Reason: 'miny w przejsciu'

[AMXBans] Duration: '4 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '89.250.195.10'

Szczeg????y bana

Nick Cathe Me !

Adres IP Ukryty

Typ Bana IP

Pow??d Bana miny w przejsciu

Wykonano 03.04.2012 - 21:38:40

Wygasa 04.04.2012 - 01:38:40 (3 Godzin(y) 59 Minut(y) pozosta??o)

Zbanowny przez *~3[d]

Zbanowany na ProCOD Pochylnia.pl 40001[FastXP][22-6 2xEXP] [Call of Duty]@ Zabijaka.pl (de_westwood_mtk)

Wszystkie wygas??e bany 1

Dlaczego jestem niewinny?

Mialem mentosy 4 odbicia na runde i widze nie widzialnych *~3[d] gral mentosem albo ninja nie wiem mial noz w rece szedl domkami do naszego respa a ja do nich tyle ze on nie wiem czemu szedl tylem i postawilem 1 mine gralem saperem w tym momencie mina postawilem w obronie wlasnej bo spodziewalem sie ze od razu zaatakuje ubilem go z broni HS a w mine wlazl jakis inny no niestety mial pecha miny nie postawilem od tak sobie dla fraga tylko widzialem za *~3[d] idzie tylem wiec postawilem i sie cofnalem po za tym niech da demko i ss gram juz bardzo dlugo od poczatku saperem prawie 28tys nigdy na mnie skarg nie bylo nigdy min w przejsciu nie stawialem zawsze stawiam zgodznie z regulaminem a to byla poprostu obrona wlasna i *~3[d] dobrze o tym wie zdazylem mu przez mikro powiedziec ze ta mina byla na niego bo widzialem jak tylem szedl i spodziewalem sie ataku a ze nie mialem perku ktory by wzmocnil moj dmg z broni lub noza wiec w obronie postawilem mine chwile po tym jak go zabilem w mine wszedl ktos inny wiele osob moze potwierdzic ze miny stawiam w miare z regulaminem jedynie sie wsciekaja jak juz wejda w mine ale nigdy nie stawiam w przejsciu takie jak to z *~3[d] bylo wyjatkiem bo bylo w obronie wlasniej czesto tak robie jak slysze ze ktos biegnie za mna a na mapie nikogo nie widze i zostawiam za soba miny co wiekszosc juz zdazylo sie przekonac wiec prosze o UB... SS nie mam demka tez nikt nie dal a *~3[d] wie jak bylo bo szedl tylem nie obchodzi mnie ze on malo mnie zna gra malo wiec i malo zna kogos innego wiekszosc adm moze przeciez potwierdzic ze zawsze staram sie grac zgodnie z regulaminem...

Prosze o UB poniewaz jestem nie winny a jedna mina na tak dlugi czas grania a saperem mam prawie 28tys lvl i nigdy zadnych skarg nie bylo prosze popytac wielu graczy i adminow ktorzy sa czesto w grze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...