Skocz do zawartości

Skarga na Analfabeta


Merhhh

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak : Mapa zm_kopalnia_v2 kampie se z kolesiem o nicku The Pro czy jakos tak , i mowie mu zw The Pro ide do wc , wracam i Analfabeta zaczyna cos do mnie gadac : Ale sie zj***les , jebie gownem. Mowie mu ogarnij sie koles Vip jest dla Cip.Zaczyna dalej wyzywac to se mowie dam siana.Na mapie zm_dust_winter gadalem normalnie przez mikro , no ale analfabecie to przeszkadzalo i mowil zamknij ryj , to ok poskarzyl sie nie ogarnietemu adminowi 'West' i ok wiadomo kazdy to wie ze to sa koledzy bo non stop se ap posylaja itp ten mnie zmutowal , napisalem analfabecie : Analfabeta VIP jest dla CIP , a West dal mi za to bana za 1h , Powod: Obraza.

A teraz pytanie do was czy to jest obraza GRACZA? Ja jakos nie widze w tym zadnej obrazy odnoszacej sie do 'GRACZA'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh pozdro :x i co to ma byc? Kochaniutki Wescik Analfabecika nie zbanuje bo ta sa ulubieni koledzy :* ap nawzajem se posylaja i sie wielbia wiecie co wam powiem ? koncze z tym zombie modem bo to juz nie ma sensu co sie tu wyrabia. Admin powinien banowac kazdego kto zrobi cos zlego , ale West analfabete nigdy nie zbanuje ani nie zmutuje.Pewnie West kazdemu ap wysylal by na niego glosowali , gra w csa 2 lata i gowno wie o grze , ale nie bede juz sie dalej wyzalac bo i tak gowno z tym zrobicie.Milo sie gralo do poki noobowi admina sie nie dalo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...