Skocz do zawartości

skarga mesajah


argonasty

Rekomendowane odpowiedzi

Przejzalem demko od poczatku do konca i w skrocie tyle powiem, ze jak zaczales nagrywac demko to muza juz szla a vote mogle byc zrobione wczesniej, pozniej ktos napisal zeby Mesajah puscil muze on ja puscil napisales wtedy wylacz to on wylaczyl w ciagu 5 sek (tyle szla muzyka), zrobil vote na muze i wyszlo ze chca muzyke on ja puscil tylko na FD, jak napisal podczas polecen muzyka nie byla puszczana. Krotko mowiac nie widze powody by skarge skladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzalem demko od poczatku do konca i w skrocie tyle powiem, ze jak zaczales nagrywac demko to muza juz szla a vote mogle byc zrobione wczesniej, pozniej ktos napisal zeby Mesajah puscil muze on ja puscil napisales wtedy wylacz to on wylaczyl w ciagu 5 sek (tyle szla muzyka), zrobil vote na muze i wyszlo ze chca muzyke on ja puscil tylko na FD, jak napisal podczas polecen muzyka nie byla puszczana. Krotko mowiac nie widze powody by skarge skladac.

Da?? vote po tym jak muzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak haha :) Bartek ma perma :) ZA wbijanie na aktywnym wiesz? sam sie przyznal ze byl na nicku jacvbr czy ajkos tak iw czesniej tez dostal odemnie pzodrawiam cie ;] Gubisz sie w klamstwie ;) A perma na cfg nie bede mial :) Bo niczego zlego nie zrobilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie mam ncizego lepszego do roboty tylko demka krecic tak jak ty dzieciak chociaz tak sie zachowujesz nic nie robisz tylko demka demka? Mnie taka zabawa nie smieszy kolego? Wiesz? Nie jestem takim ... kims jak ty co sprzedaje kazdego na kroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...