Skocz do zawartości

UB Jedzeeya


Jedzeey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jedzeey

IP: 94.174.60.1113

SteamID (je??li posiadasz):posiadam, ale wtedy gralem chyba na wersji non-steam, ktora sciangalem, zeby pograc z botami, STEAM_0:0:20377781

Data i godzina bana: 11/07/12 ~14:49

Czas na jaki go dosta??es: perm -.-

Pow??d bana: o to juz musicie pytac admina

Nick admina: Ac1u

Opis sytuacji: Gralem na nuke i skanowalem sciany w standardowych miejscach i chyba nawet kogos zabilem przez sciane runde wczesniej

Dlaczego jestem niewinny: bo nie czituje? takie wyjasnienie was zadowala? w ogole nie wiem skad ten ban, nagle wszedl ktos i dal mi bana, zastanawiam sie czy w ogole patrzyl jak gralem, a jezeli patrzyl, to tymbardziej nie rozumiem, dlaczego bana otrzymalem.

Screena mam tylko jednego nie 5, a dlaczego, to juz pytajcie admina. czas na wrzucanie tych screenow to 4 h, wiec to pewnie bez znaczenia, ale dolacze go ponizej, chociaz pewnie zaraz powiecie, ze przez tydzien obrabialem jgo w fotoszopie -.- Otrzymalem rowniez bana na waszym innym serwerze i admin znowu zamiast 5 zapisal mi 4 screeny. Zastanawiam sie tylko, dlaczego w taki brutalny sposob odstraszacie ludzi od grania na tym serwerze?

http://speedy.sh/D9CUy/de-nuke0000.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej daty twojego bana ssow juz nie posiadam bo trzymam kazdego ssy do max 3 dni bo sie smietnik robi. Niewiem czemu tak pozno piszesz w tej sprawie, ja juz teraz to za duzo nie pamietam.

Czasem sie zdarza na servie ze robie ssy a amx nie banuje a liczba robionych ssow hmm moze i ci sie zrobil tylko 1 ale zbyt pozno jest zebym ja teraz wyjasnij cala ta sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...