Skocz do zawartości

BAN dla mehhh i Info?!.O.o


HORUS

Rekomendowane odpowiedzi

ej mam pytanie wiecie cos ja nie umiem bugowac ap wiec kurde wiesz co to przerzucanie ap mrgadaj ma konto na ktorym ma "magazyn" bo mial 2 razy nemka wiec poprosil mnie zebym mu przerzuci?? to juz bugowanie inni tak moga robic a ja nie jesli mi udowodnisz jak to bygowalem to dobrze ale Ku*** ss to tez moge zrobic jak ktos przerzuca sobie ap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. ja pi***ole kurwa chyba cie po***alo skad niby wiesz ze umie bugowac ap.po 2.a ja chyba lepiej od ciebie wiem co umie a czego nie umie. po 3. ej dobra masz ss to co bany za to ze przerzucam ap??? bo chyba to nie jest ban . po 4. az takim po***em nie jestem zeby bugowac ap przy 20 osobach tylko okolo 1,2 w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale w regulaminie nie ma nic ze mozna z 2 konta w??asnego wysylac ap i za to jest ban. Ale ty Horus i Endrju ca??y czas bugujecie ap macie po kilka konto i kradniecie. Powinny byc ban dla Horusa i Endrju a info przesy??a?? sobie z 2 konto mo??e bo ma. Ban tu by?? nies??uszny bo przy tym by??em i wszystko widzia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kurwa jak cos to mi sie nie chce z toba kl??cic o ap ja mowie nie bugowalem nic wiec jak bedzie ban dla mnie to bede pisal skarge i zrobie wszystko zeby sie uniewinnic wiec pisz ile chcesz a ja sie nie przyznalem i jak cos to juz 5 osoba twierdzi ze wy we dwoch bugowaliscie sobie ap wiec prosze wypowiadac sie dalej w postach

Dodano: 26 lipiec 2012 - 13:07

wlasnie kurwa jak cos to mi sie nie chce z toba kl??cic o ap ja mowie nie bugowalem nic wiec jak bedzie ban dla mnie to bede pisal skarge i zrobie wszystko zeby sie uniewinnic wiec pisz ile chcesz a ja sie nie przyznalem i jak cos to juz 5 osoba twierdzi ze wy we dwoch bugowaliscie sobie ap wiec prosze wypowiadac sie dalej w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sprawiedliwe bany powinny byc przyznane ''Hoursowi'' i ''Endriemu'' poniewaz sam bylem swiadkiem kiedy te dwie osoby bugowaly ap z innych nickow.

I to co znajduje sie na tych ss na samym poczatku mija sie z celem bo akurat gralem w tym momencie na zm modzie i potwierdzam ze mr, merh i info nie bugowali ap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa fajnie jest miec koleg??w w administracji shinigani powinien dostac bana na ip komputera i lan za to ze uguje kontqa bo bn na konto nic nieda bo zrobi 2 takie jeste moje zdanie a do reszty tylko moja jedna uwaga zazdroscicie ze my mamy amm packi a wy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...