Skocz do zawartości

ban


tun13k

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o ub. Ban bezpodstaw, bez ss. Na kaprys ktoregos z adminow

IP:83.10.177.132

SteamID (je??li posiadasz):STEAM_0:1:3969287

Data i godzina bana:12/09/2012

Nick w grze: c(,'')o

Czas na jaki go dosta??es:perm

Pow??d bana: czit...

Nick admina: w koncoli nie jest napisane

Opis sytuacji: chcialem wejsc na xpmod ale automatycznie przenioslo mnie na ffa. Zagralem kilka rund i mialem wynik kolo 20;1. Mapa sie zmienila na d2. Zabilem jednego kolesia i dostalem bana i tyle

Dlaczego jestem niewinny: bo gram czysto a bany takie jak ten sa bez podstaw

AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:3969287'

[AMXBans] Twoje IP: '83.10.177.132'

[AMXBans] ===============================================

Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o ub. Ban bezpodstaw, bez ss. Na kaprys ktoregos z adminow

Pow??d bana: nie powiedziano

Nick admina: w koncoli nie jest napisane

Dlaczego jestem niewinny: bo gram czysto a bany takie jak ten sa bez podstaw

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[

Tu masz pow??d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram zawsze ma xpmod tam mam statsy okolo 11tys do 4tys. Banowali mnie tam juz nie raz pod tym samym powodem i zawsze blednie. Demka sa do sciagniecia i do ogladania. A ban w takich przypadkach jest bez sensu. Prosze o ub ponownie poniewaz jestem czystym graczem i nie gram na zadnych czitach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze w ten sposob. Gram w csa kolo 8 lat i jesli to co jest na tym demku dla Ciebie jest cos podejrzanego to niestety musze stwierdzic dwie jasne dla mnie sprawy:

1 jestes slabym graczem to nie pozostawia zadnych watpliwosci

2 powinnienes oddac admina bo przez brak doswiadczenia i prawdopodobnie umiejetnosci nie potrafisz dobrze ocenic gracza. Demko trwa chyba z 4 minuty gdzie zabilem 7 albo 8 osob co nie jest rewelacja. Na demku nie ma nic szczegolnego. Jako admin widzisz kreski gdzie lataja przeciwnicy a gdzie ja mam celownik a patrzac na demko nie widzialem zebym jakos specjalnie byl przygotowany na miejsca w ktorych oni byli. Ostatnia akcja z awp po ktorej zatrzymales demo pokazala jasno ze dlugi czas patrzylem w to miejsce i jak koles rzucil fb domyslilem sie ze bedzie chcial wyjsc. Demko jest slabe.

Jak tak bardzo chcialem mnie na czyms zlapac to trzeba bylo po czekac i po nagrywac kilka minut dluzej bo w tym wypadku sie nie popisales. Zwracam sie z prosba o unbana do Admina z wyzsza ranga i o ocene demka bo ja nie widze tam nic podejrzanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Hmm nie musze widziec jak grasz zeby wiedziec jakim typem gracza jestes.

2.Osoby ktore tak twierdza ze mam wh sa takimi samymi graczami jak Ty a co do mnie powinny mnie oceniac osoby takie jak endiu czy chrom bo to sa osoby ktore potrafia grac w ta gre.

3.Gram ponad 8lat i tu sie nie ma czym chwialic tylko zalic ze tyle czasu zmarnowalem

4.Admina masz pewnie kupionego i to w dodatku za pieniadze rodzicow bo na 100% nie masz nawet 18 lat. Pewnie kolo 16. A admina miec to nie problem tylko trzeba miec czas zeby pilnowac porzadku na servie i miec czas na gre.

5.Gdyby rodzice Ci kupili jeszcze sluchawki i gral bys z dzwiekiem wiedzial bys ze to demko na ktorym jestem podejrzany o wh to zalosne.

Ponawiam prosbe o ub do rozsadnego admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak go... Cie to powinno interesowac dlaczego gram. I mysle i wiem ze nie zarabiasz sam na siebie i nie oszukuj samego siebie ;] a temat jest zalozony w zupelnie innej sprawie wiec daruj sobie pi***oly.

Ogarni sie wkoncu bo demo jest czyste i ludzie je juz ocenili wiec daj skoncu tego ub bo przyjdzie dzien jak wroce z pracy i bede mial ochote zagrac to chcial bym normalnie wejsc i kur.. zagrac jak czlowiek a nie pisac jakies badziewia do czlowieka co myli sie a nie potrafi sie do tego przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...