Skocz do zawartości

PROBLEM Z SSAMI !!!


KEFIR.FRUGO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam system operacyjny windows 7 a csa mam zainstalowanego w (C:) - pliki programow (x86)- counter-strike.

A moj kolega powiedzial ze jego kolega tez dostal bana i tez niemial ssow na kompie a admin mu je zrobil wiec ja juz niewiem.

Ale mam paczke z csem i moge ta paczke adminowi wyslac albo wrzucic na neta i dac link .

To jest ta wyscinka ktora chcial (nie ogarniesz )

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Adamo.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname: KEFIR.FRUGO

[AMXBans] Reason: 'wstaw foty na Pochylnia.pl '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '193.150.42.206'

[AMXBans] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych ssow nieusunalem bo mi zalezy aby grac na tym serwerze.

A ty nawet niewiesz skad mam te wh wystarczy ze admin adamo wie i tyle.

A po za tym ty tez grasz na wh i to nietylko my gramy na wh bo 80% na 100% graczy ma chaty wiec wiesz jak bym mial te ssy to byl je wrzucil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEFIR.FRUGO'" data-cid="122608" data-time="1346087824">

A po za tym ty tez grasz na wh i to nietylko my gramy na wh bo 80% na 100% graczy ma chaty wiec wiesz jak bym mial te ssy to byl je wrzucil

czy tu jest przyznanie si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol mi cie lepiej ty sie przyznaj ze masz chaty bo jak widzisz ze admin wbija to zaraz offasz i nieraz na sayu bylo : kuba lamusie offaj

te wh. i tyle z mojej strony nieumisz sie przyznac poprostu a ja adminowi juz wytlumaczym i tyle ! a ty masz chaty i nawet boisz sie przyznac do tego bo wiesz ze ban bedzie ! i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak ku*wa te ssyrobisz ze ich niema.

Kuba nieboj sie wiem jak jest na wsi moja rodzina z tamtad pochodzi wiec wiesz ale ja tez tak mialem ze podemnie sie ktos podszywal wiec wiesz juz mialem jednego bana permamently

i sie okazalo ze ktos sie podemnie podszyl wiec wiesz niewiem ja dziennie na cs jestem po 30min wiec ja juz niewiem czy mi sie zdaje ze gra 30 min czy nie ale wiem ze kilka podszywe na mnie juz bylo wiec wiesz. No teraz to juz trudno admin zrobil takie ssy ze ich niemamto juz niemoja wina a ty jeszcze sie wepchales ze ja usunalem ja nawwwet na poczatku niewiedzilem co to sa te ssy ale tera wiem bo mi adamo powiedzial ale jakbym wczesciej wiedzial co to ssy to masz racje usunal bym je :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOO'" data-cid="122618" data-time="1346088770">

U??ytkownik KEFIR.FRUGO dnia 27 sierpie?? 2012 - 19:17 napisa??

A po za tym ty tez grasz na wh i to nietylko my gramy na wh bo 80% na 100% graczy ma chaty wiec wiesz jak bym mial te ssy to byl je wrzucil

czy tu jest przyznanie si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...