Skocz do zawartości

Podanie o UnBana


BaruZool

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Baru

IP: 83.24.109.78

SteamID: nie mam steama, ale jakies ID mi wyskoczylo, oto ono: STEAM_0:0:1715054815

Data i godzina bana: 08/27/2012 -13:09:05

Nick admina: Boo Wow

Screenshoty: http://www.sendspace.pl/file/486cd498e60b6620c416fcc

Podobno nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu, a zdaje sie, ze nia wlasnie grzeszy ww. admin. Jestem bardzo przecietnym graczem, zeby nie powiedziec dosadniej. Nie mam najbledszego pojecia, co moglo spowodowac jakiekolwiek podejrzenia mnie o czitowanie. Ze swojej strony moge powiedziec tylko tyle, ze nigdy nie uzywalem cheatow, nie wiem, skad je sciagnac, nie podchodze do gry w sposob ambicjonalny, a oszustwem sie zwyczajnie brzydze. W dodatku nie podoba mi sie procedura pt. "udowodnij nam swoja niewinnosc", bo z tego, co mi wiadomo, w Polsce obowiazuje prawo, ze oskarzony jest niewinny, dopoki mu sie nie udowodni winy. A u was... zupelnie na odwyrtke, jakby napisal Sapkowski.

Tak troche a propos, a troche nie:Jestem stanowczym przeciwnikiem samowolki adminow, a zjawisko to jest nad wyraz czeste w srodowisku csowskim. Apeluje o madrzejszy przydzial wladzy, bo do tej pory w wiekszosci spotykalem sie z malo rozgarnietymi gowniarzami leczacymi kompleksy. No offense intended.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...