Skocz do zawartości

SKARGA NA Izzyxxx


Nieeeeewidomy

Rekomendowane odpowiedzi

Sytulacja wyglada tak bylem w ct na mapie jail_pyramid admin Izzyxx byl w tero w tym czasie prowadzil spider? wyda?? polecenie idziecie za mna wiec ja czeka??em az oni przejda zebym mog?? pojsc za nimi i pilnowac zeby nie uciekli z tylu wiec stalem w miejscu a izzyxxx podbieg?? do mnie i udezy?? wiec zabilem go za to a on ze ja go prowokowa??em i ze jutro mam fd ale to nie byla prowokacja wiec nie dalem mu go , gdy zaczelem wydac polcenia izzyxx mowil ze mam dac mu fd jak nie to mnie przezuci do terro ale mu nie dalem wiec mnie przezucil do terro niech nie mysli sobie ze jak ma admina to moze wszystko i mi grozic bo chyba admin od tego nie jest , prosze zobaczyc sytulacje na hltv dziekuje pozdro NIewidomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne jestes co piszesz czlowieku "bez mutacji " dziekuje jak stoje w miejscu to nie jest prowokacja dziekuje skoro jestes adminem powinienes takie rzeczy wiedziec a nie zachowywac sie jak dziecko ktorym po czesci jestes , myslisz ze masz admina mozesz wszytsko ? chyba nie wiec spierd nie dlugo napisze ze to nie byla prowokacja i zobaczymy dziekuje pozdro NIewidomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...