Skocz do zawartości

Skarga na Mistrzunio1916


EwE

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Mistrzunio1916. [AMXBans] Pozostalo ci 6 minutes and 46 seconds bana. [AMXBans] Zbanowany Nick: EwenemenT [AMXBans] Powod: 'Smierdzisz...' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1578674700' [AMXBans] Twoje IP: '78.10.48.20' [AMXBans] =============================================== Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj.

Gra??em sobie w ct by?? FD Mistrzunio sta?? przed gr powiedzia?? do mnie ??e "EwenemenT ??mierdzisz" ja go uderzy??em w nog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzunio jesli napisales ze kazdy na serwie powiedzia?? ze smierdzisz to powines wszystkich zbanowac a nie tylko ewe no sam zaczoles wiec wiesz na moje twoja wina w tej sytulacji ja wiem ze wszyscy zawsze gadaja do siebie lamko , parowo i wogole mi to nie przeszkada bo lubie rona serwie wiec nie wiem po co ten ban jescze z powodem smierdzisz lubie cie jak i ewe ale tu jest twoja wina :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzunio jesli napisales ze kazdy na serwie powiedzia?? ze smierdzisz to powines wszystkich zbanowac a nie tylko ewe no sam zaczoles wiec wiesz na moje twoja wina w tej sytulacji ja wiem ze wszyscy zawsze gadaja do siebie lamko , parowo i wogole mi to nie przeszkada bo lubie rona serwie wiec nie wiem po co ten ban jescze z powodem smierdzisz lubie cie jak i ewe ale tu jest twoja wina :(

Poczekajcie... Podsumujmy wszystko:

1. Wyzywa??em Ewe dla ??art??w tak jak ca??y serwer

2. FreeKill Ewe na mnie

3. Przez jedn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...