Skocz do zawartości

World of Tanks


JOO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Zaraz bede mial V tier niszczyciel niemiecki STUGIII. Po za tym Crusader brytyjski czolg sredni V tieru. I m7 priest amerykanskie dzia??ko, zbieralem na niego w c**j dlugo 11500 badan na IV tier a na V to 45000 jakos, nie wiem jak to zrobie tym bardziej ze tak wolno idzie tym gownem. Zaluje ze kupilem to wgl ale juz jak tyle poswiecilem to wiecie C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa od ilu wy w to gracie:D? ja zaczelem wczoraj zrobilem M3stuart chce zrobic chaffee nwm czy on jest dobry ale fajnie wyglad :)

nick mam :razorek11111 tak jak w lolu ;p moze kogos z was spotkam i rozj***** z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to raczej jakies dodatki np: kasa, zloto lub jakis czolg premium. Ja osobiscie bym polecal sciagnac sobie i przy robieniu konta kupic sobie takie cos na dobry poczataek, jest tanie a praktyczne : http://www.keye.pl/games/product/id/5227/World-of-Tanks-Zaproszenie

Kod uaktywni konto premium na 7 dni, doda 2000 z??ota, 50000 kredyt??w, dodatkowe miejsce w parku maszyn oraz niszczyciel czo??g??w FCM36 Pak40. <------ A to wszystko za piataka.

Tylko uwazaj bo to jest tylko przy robieniu nowego konta C:

Dodano: 25 luty 2013 - 20:41

Ahhh i jeszcze jedno, na tej stronie Cie nie oszukaja, mozesz byc spokojny, znam ja od RockAlone2K C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...