Skocz do zawartości

jestescie super ;)


Cannabis69

Rekomendowane odpowiedzi

Gram juz dlugo na serwerach pochylni pod nikiem [{(CannabiS)}] najczesciej na cod mw3 tyle ze akurat nikt nie gral wszedlem na ten...Ci co graja na codzie wiedza jakim jestem graczem ;) i gram jeydnie awp/scout. na aim/fy/awp akurat byla mapa fy_snow zabilem 1 gracza ze scouta potem dorwalem awp i zrobilem ultra kila i zginalem. Jednemu graczowi sie nie spodobalo wiec powiedzial by mnie sprawdzic:) po "sprawdzeniu" gdzie sledzilem gre innych czekajac na koniec rundy dostalem bana bez ss bez niczego kompletnie zero dostalem poniewaz kolesiowi admina sie nie sopodobalo ze go zabilem. Dla mnie takie cos jest zenujace i wielkie pozrowienia ;)

Admin Scar - dzieki niemu nie pogram sb na COD MW3 ;) dziekuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOO powiem tak nigdy bana za chity nie dostalem i nie wiem gdzie ten plik moglby sie znajdowac chcialem znalezc przez 'wyszukaj' ale nie znalazlo, wiec z niecierpliwoscia czekam na screeny od admina. Volturi co do tych fotek zrobionych nie wiem czemu ale macie ladnie przestawiona godzine

- wykonano 31.10.2012 - 03:22:24 a ja o tej godzinie juz dawno spalem;) bana dostalem kawalek po 00:00 i do 15 min po banie zalozylem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: {[(CannabiS)]}

IP: zmiennie mam router najczesciej 192.168.1.1; 192.168.1.2; 192.168.1.3

NOSTEAM

Data i godzina bana: 31.10.2012 godz. ok 00:00 - 00:20

Nick admina: Scar

Screenshoty - screenshoty.rar - Speedy Share - upload your files here

sorry, ale szukalem tych plikow jako obrazy,muzyka dlatego wczesniej nie znalazlem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...