Skocz do zawartości

Skarga na admina Ac1u


Jurekrakieta

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jurek ja nie moge dawac unbanow

2.Wiele osob sie skarzy na cb ze masz haxy ci majacy steam tez

3.Ssy fakt wychodza czyste ale to nie znaczy ze jestes czysty ,cofnijmy sie np do gumisia

4.Gumis mial steam i admina na FFa i czitowal ,tez wstawial czyste ssy podobnie jak ty dlatego tez uwazam ze mozesz miec cos w stylu anty ss jak on

Brakuje tylko osoby ktora by ci wlepila perma i opisala jakies demko mi sie cos demka nie otweiraja wiec nie byl bym w stanie opisac go.Ja cie nie banuje ot tak o po prostu dla mnie sie odpalasz nie grasz czysto tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jurek ja nie moge dawac unbanow

2.Wiele osob sie skarzy na cb ze masz haxy ci majacy steam tez

3.Ssy fakt wychodza czyste ale to nie znaczy ze jestes czysty ,cofnijmy sie np do gumisia

4.Gumis mial steam i admina na FFa i czitowal ,tez wstawial czyste ssy podobnie jak ty dlatego tez uwazam ze mozesz miec cos w stylu anty ss jak on

Brakuje tylko osoby ktora by ci wlepila perma i opisala jakies demko mi sie cos demka nie otweiraja wiec nie byl bym w stanie opisac go.Ja cie nie banuje ot tak o po prostu dla mnie sie odpalasz nie grasz czysto tyle odemnie

AHHAHAHAHAHHAA o cz??owieku pad??em... czy Ty przeczyta??e?? to co napisa??e??? jakie anty ss'y? Tak, mam jeszcze r????owego s??onia w szafie haha. Dobra ju?? widz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...