Skocz do zawartości

Prosz


KapitaN*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BeYbI LoCzeK

IP: 176.110.148.122

Data i godzina bana:

23.11.2012 - 20:06:34

Czas na jaki go dosta??es:

1 Tydzie??

(10080 Minut(y))

Pow??d bana:

ladnie tak grac na nie swoim nicku? moze cos cie to nauczy

Nick admina:R@zoR

Opis sytuacji:Gram sobie a tu nagle ban.

Dlaczego jestem niewinny: Poniewa?? ja z BeYbI LoCzeK wymieni??em sie on mi da?? ten nick ja mu da??em nick Patryk. Wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah gosciu sory ale ja juz W WAKACJE z gosciem ktory mial ten nick wymienilem sie nickami wiec to jest od wakacji juz moj nick i mnie to nie obchodzi ale ja pisalem ze chce sie wymienic i on napisal ze sie wymieni i tak od wakacji juz zostalo i poza tym na moim nicku zalozyl haslo. Wilem na serva po 17 i patrze ze ktos gra na moim nicku na ns wiec poprosilem Razora zeby cie zbanowal bo grasz bezprawnie na tym nicku a ten gosc co ci dal ten nick zrobil cie w .... (sam wiesz w co :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no ja nie mam takiej wladzy, jak do resetu zmienisz nick i nie bedziesz wchodzil na moj to moze ci ktos da ub bo to nie twoja wina z tego co piszesz tylko ten gosc robi ludzi na kase. Prosilbym administracje o zajecie sie tym gosciem bo nie wiadomo ilu jeszcze moze tak zrobic a ja jestem teraz wlascicielem tego nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf? powiem wam tak nie lepiej kupowac klas peremum z sklepu ? niz kupowac od graczy premki z nickiem?> kapitan twoj problem co do czego pawo mial pierwszy ten nick od tego typa a cb ten typ zrobil w bambuko sory ale jak dla mnie to ub nie powinno byc lub dostaniesz ub ale nie powinienes na nim grac

pisz to tego typa o kase bo jak co ale pawo ma prawo i pierwszy mial ten nick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...