Skocz do zawartości

Pare spraw


GaNgStEr!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gram na servie od nie dawna i mam pare uwag, rzeczy ktore denerwuja a mianowicie:

*Na servie jest wgrany plugin 'Bullet damage' - pokazuje on ile sie obrazen zadaje wrogom, plugin bardzo fajny i przydatny ale czemu nie pokazuje on wszystkich zadanych obrazen i prawie w ogole nie reaguje na he? otoz przyklad, strzelam do goscia nic mi sie nie pojawia, ze go chocby trafilem a jak wpisuje /me to sie okazuje ze trafilem go 6 razy :/, albo skanuje przez sciane, to samo, nic nie pokazuje, konczy mi sie ammo a tu nagle wybiega za sciany i mnie zabija okazujac sie ze mu zeskanowalem 80% zycia? naprawde jest denerwujace, wedlug mnie juz lepiej jakby go nie bylo niz raz dzialal jak nalezy a raz nie bo to naprawde DEKONCENTRUJE!

*Druga sprawa jest monotonicznosc grania tych samych map, proponowal bym aby nie mozna bylo powtorzyc mapy dopiero wtedy gdy sie zagra 7 innych a nie jak jest teraz chyba blokada do 5 map

*Czemu tez przy votowaniu mapy na nastepna jest tylko 4 propozycje map? maly wybor dlatego tez proponuje zwiekszyc do 5 a nawet 6

*Najwazniejsza rzecza jest to, ze na serverze stanowczo brakuje adminow! kiedy bym nie gral to zawsze gra jakis cziter a admin zazwyczaj sie zjawia po 1-2 godzinach od czasu kiedy zobaczylem czitera.

*No i oczywiscie mile by sie gralo na innch, nowych mapach, nowych na serverze a na wielu innych

bardzo popularne i przyjemne do grania, widzialem poprzedni temat i nie wypalilo bo to niby ffa ale ja nie mowie o malych mapach typy pool_day, bo widac, ze server praktycznie jest pelny do 24 tylko o takich mapach np. jak:

as_oilrig - mapa z vipem, potrzebna jets tu gra zespolowa, mysle ze pasuje do ffa, a jak sie fajnie na niej gra...

as_tundra

cs_estate

cs_rio

de_anarchy

de_irak

de_hell

de_museum

de_poland

de_office_rats

Naprawde grajac ciagle te same mapy odechciewa sie grac na tym serverze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje odnosnie kampy. Irytujace sie stalo u graczy kampienie w kontach i nic nie robienie czekanie tylko az frag wejdzie im pod celownik i co najlepsze dzieje sie to na respie na mapach typu (de_kabul, de_train, de_nuke etc. oczywiscie mowie o terrortystach ktorzy powinni raszowac) czy mozna by bylo zainwestowac w plugin ktory np podpala danego gracza ktory siedzi juz te poltorej minuty na respie bo mus ie nie chce wyjsc na bs bo ffrag sam przyjdzie? Jest to naprawde nurzace i denerwujace kiedy runda ma chyba 2.50 ( dla mnie tez strasznie za dluga) to jeszcze rnda jest w fazie 0.50 a koles dalej nie wyszedl z respa bo mu sie to nie oplaca. Jak zapatrujecie sie na te mysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zapolnialem dodac, ze jest zdecydowanie za dlugi czas na runde!!! nie wiem dokladnie ile czasu jest na rudne cos kolo 2:30min, ale przewaznie jest tak, ze gdy zostanie sam tt lub ct to do konca rundy pozostaje grubo ponad minuta i ta osoba przewaznie kampi takze prosilbym tez o skrocenie czasu grania rundy o minimum 20sec. Samo dodanie nowych mapek malo pomoze, trzeba zwiekszyc blokade rozgrywania tych samych map do 8-9 i zwiekszenie liczby map podacz votowania na nastepna ;///

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wez garfield sie ogarnij kto ci bedzie gral na dd2? kazdy ciagle irak,hell,musuem,chatcheu... itp nie przejdzie dd2 no way :/

Jak juz chcesz byc uszczypliwy to ptrzynajmniej napisz dobrze nazwe mapy ;) *chateau

Nie ma chyba co juz spamowac w temacie spelnilismy wymogi Volturiego i teraz tylko okazac cierpliwosc na spelnienie naszych prozb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...