Skocz do zawartości

Banik


liryczny koxu:x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Touch My Tralala

SteamID STEAM_0:0:31181875

SteamCommunity ID 76561198022629478

Adres IP Ukryty

Typ Bana SteamID

Pow??d Bana Reklama

Wykonano 04.12.2012 - 00:40:56

Wygasa 11.12.2012 - 00:40:56 (6 Dni 23 Godzin(y) 46 Minut(y) pozosta??o)

Zbanowny przez Tatus

Zbanowany na Pochylnia.pl [FFA][Free for All] @ Zabijaka.pl (de_dust2)

Znow powtarza sie sytuacja kiedy dostaje bana za reklame. Co prawda nawet nie zauwazylem ze jej wystalem no ale coz. Juz zglosilem sie z tym do kilku osob ale widze sytuacja znow sie powtorzyla i niestety musze zareagowac.

Mam pytanie, a moanowicie. Czy jest mozliwosc aby ktos zaingerowal w moje cfg tak iz sam automatycznie co jakis czas generuje mi bind o losowym klawiszu i o ktorym bindzie nawet nie wiem? To jest nie pierwsza taka sytuacja kiedy dostaje bana za reklame o ktorej nawet nie bylem swiadom sam czasem zdolalem je usuwac ale to staje sie juz meczace gdyz pod klawiszami takimi jak "w" "z" takimi ktore sa uzytkowane w csie powstaje wtedy problem gdyz wysylam niezamierzone reklamy i dostaje za to bany.

Reasumujac moglbym prosic o zdjecie tego bana gdyz nie mialem zamiaru nic reklamowac gdyz gram tylko u was i prosic o rade jak z tym fantem sobie poradzic? Nie mam zazle do tatusia o bana bo to jego praca chodz ja sam nawet nie zauwzylem ze poszla reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci chlopie ze sie wykazales. W csa gram od ok 8 lat wiec zdarzylo mi sie grac wczesniej na roznich serwerach. Prosze bardzo moge odbindowac klawsz i robie to calyczas lecz za dzien dwa robi mi sie to samo wiec cos jest na rzeczy ze te bindy skads sie biora bo ja ich napewno nie robie. Ma ktos jeszcze POWAZNIE pomysly na uporanie sie z moim problemem?

Najlepsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...