Skocz do zawartości

PARODIA!


GaNgStEr!

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz gramy sobie na kabulu ktos z temu pisze na team sayu "male schody all" po czym zaraz mieto pisze "male" nie wiem czy na tym servie jak sie ma adma to widac co pisze gracz z przeciwnej druzyny na team sayu ale na to wygladalo skoro mieto zaraz napisal ze wejdziemy malymi. To ja pisze oczywsicie w zartach ze zaraz dam bana mieto'wi on oczywiscie wiedzial ze nie mam adma(nawet steama nie mam) pfff i tak sobie zartuje ze dam bana mieto a on ze mi zaraz da :D i do akcji wkroczyl "ogarniety" tatus bez jakiego kolwiek poczucia humoru(wspolczuje twojej dziewczynie ziomus czy tez chlopakowi kto co lubi) i po 10min kiedy sobie zartowalem dal mi bana za podszywanie sie za adma, nie widzial bym problemu gdyby ban byl na do 30min ale...

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Powod: 'podszywanie sie za adma'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '178.183.218.149'

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole

Dokalnie nie wiem czy bana dal mi tatus czy mieto bo nie pokazalo mi ale sie tak domyslam -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie jestes moim ziomkiem i nigdy nie bedziesz 2. jestes kompletnym idiota, dostawales ostrzezenia zebys sie uspokoil-nie pomagalo 3. chyba masz kompleksy i ktos bardzo cie skrzywdzil w dziecinstwie ze wypisujesz takie glupoty. niewiem moze zamykali cie do szafy bo nikt o zdrowym umysle nie wypisuje takich glupot, a ziomalem mozesz byc dla mojego syna i w wakacje bawic sie w piaskownicy bo on ma 2.5 roku a ma wiekszy iloczyn inteligencji niz ty. zycze powodzenia a jak ban ci zejdzie i bedziesz dalej gral na serwerze to pamietaj ze mam na ciebie oko

Dodano: 09 grudzie?? 2012 - 12:03

Pogromca Szpar'" data-cid="168402" data-time="1355050751">

Z twojego opisu wynika ??e przez prawie ca??a mape stroi??es sobie glupie ??arty z admina i jeste?? zdziwiony dlaczego dosta??es bana ?

polecial sie poskarzyc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku to byla 24 w nocy, tylko mietowi pisalem ze mu dam bana w zartach kurwa bo mialem 100% pewnosc, ze on wie iz nie posiadam amina... zal mi cie tatus juz nawet nie bede komentowal twoich docinek bo mam na to wyjebane i gratuluje tak inteligentnego dziecka naprawde zapisz go do jakies szkoly prywatnej etc... to prawda pisales cos na @s ze mi zaraz dasz bana za podszywanie sie pod amina, lecz chciales sie chyba w ten sposob dowartosciowac. Powiedz mi czy bardzo ci to przeszkadzalo ze pisalem ze zbanuje mieto? -.- -.- -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej widze sie chcesz wyklucac kto ma racje. jak taki jajcarz jestes to wez idz po lataj po klatkach, pukaj do dzwi i uciekaj a nie tutaj sobie zarty stroisz. jako admin musze pilnowac porzadku wiec graczy ktorzy nie reaguja na ostrzezenia trzeba usowac. no tak czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...