Skocz do zawartości

Skarga na ADMINA Touch My Tralala by SZANGHAI.


szanghai94

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin, 38 minut i 48 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick: SzanGhaI.

[AMXBans] Powod: 'chcesz byc adminem? zloz podanie'

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '91.229.42.210'

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole

Ten admin mnie unika nie odpowiada na zadne moje pytania na say'u a co gorsze jak pisze na u@

Ostatnio gdy byl aimer na servie dal mu kicka bo twierdzil ze serv sie popsul.Nie chce nikogo tutaj oskarzac moze dlatego mnie nie lubi gdyz nie mam steama lub gram od niego lepiej.PROSZE TYLKO O UNBANA gdyz powininienmi dac kicka lub bana co najwyzej na 5minut nawet nie wiem za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jakos unikasz mnie "spcjalnie" czity graja na servie a ty nie chcesz ich sprawdzic gosciu ma ewidentne wh a ty co...zachowujesz sie jak dziecko

Dodano: 14 grudzie?? 2012 - 21:58

Od 4 lat nie spotkalem sie z adminem na ktorego musialem skladac skarge.Widze ze opowiadasz wszystko z twojego punktu widzenia i to niezle przekrecasz.Nie chce mi sie postow pisac, daj mi tego unbana bo w regulaminie jest na 4h a nie na 24h.Tzn sie okolo 23:55^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa Pisalem M-P-3 gosciu nie gra fair caly nasz team z tt moglby to potwierdzic. Co ty sie lajtowca uczepiles gosciu jest czysta jak lza nie mam nic do niego a to ze gra dobrze to jest tylko jego zaleta.

Nie czepiaj sie touch'a nie interesuja cziterzy. Admin widocznie mu jest tylko po to zeby siebie przenosic z przegrywajacej druzyny do wygrywajacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie slownictwo ^^ powiedzialem ci tylko ze "dumny admin nie zbanuje" caly nasz team z tt uwazal ze mial wh i mial wh. Juz nie mialem sie do kogo zwracac wiec napisalem na sayu jakos to potwierdzili 3-4 gosci.Jesli chodzi o pisanie na say u@ podczas tych 3 dni napisalem ci o 4-5 gosciach a ty nawet nie raczyles wejsc na specta i ich poobserwowac ;/ a co dopiero ssy zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram szanghai.Touch uzywa tylko adma do przeniesienia siebie do lepszego teamu albo zmienia mape jak mu nie pasuje.Okolo 17:00 w czwartek na westwoodzie gral sh+aim touch zauwazyl to jak czitera juz nie bylo. Mysle ze nie powinniscie przyjmowac kazdego na adma. Szanghai dobrze ze zlozyles skarge ale mysle ze 1 dzien wytrzymasz bez csa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram szanghai.Touch uzywa tylko adma do przeniesienia siebie do lepszego teamu albo zmienia mape jak mu nie pasuje.Okolo 17:00 w czwartek na westwoodzie gral sh+aim touch zauwazyl to jak czitera juz nie bylo. Mysle ze nie powinniscie przyjmowac kazdego na adma. Szanghai dobrze ze zlozyles skarge ale mysle ze 1 dzien wytrzymasz bez csa.

Ja uwazam ze nie powinienem wogole dostac bana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze robienie sobie multi kont na potwierdzenie twojej tezy jest bezsensowne.

"Okolo 17:00 w czwartek na westwoodzie gral sh+aim touch zauwazyl to jak czitera juz nie bylo." - Jak mialem go zauwazyc jak cheatera juz nie bylo?

"napisalem ci o 4-5 gosciach a ty nawet nie raczyles wejsc na specta i ich poobserwowac ;/ a co dopiero ssy zrobic." - Dla twojej wiadomosci admin nie musi wchodzic na spect aby ogladac graczy moze to robic po zmarciu. Ja obiram taka taktyke ze staram sie w ciagu kilku sekund rundy zginac i mam spokojnia reszte rundy na ogladanie gracza bez wchodzenia na sect co moze byc widoczne przez ewentualnego haxa wiec wygodniej i bezpieczniej jest ogladanie kogos przez moj sposob wdl mnie.

Jako admin jestem zmuszony sprawdzic kazda wiadomosc o haxe a ze nie robie tego jak ty sobie to wyobrazasz nie znaczy ze nie robie nic.

Popieram szanghai.Touch uzywa tylko adma do przeniesienia siebie do lepszego teamu albo zmienia mape jak mu nie pasuje.

Kazda zmiane mapy poprzedzam votem czy gracze ja chca nigdy nie zrobilem tego sam z powodu mojego widzimisie ze nie chce grac danej mapy.

Kazda zmiane teamu jest spowodowana wyjsciem ze specta ( no przyznam sie z 2 razy zmienilem sam na wlasna kozysc;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...