Skocz do zawartości

ub + 40 exp za mape


Fazi1987

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fazi`

IP:neo

SteamID (je??li posiadasz):"Fazi`" 120 STEAM_0:0:26529697

Data i godzina bana:kolo 5 min temu

Czas na jaki go dosta??es: perm

Pow??d bana:'wstaw foty na Pochylnia.pl' ( fot brak)

Nick admina:chyba 666

Opis sytuacji:co tu opisywac gram i ban

Dlaczego jestem niewinny: hehe jakie pytanie nie winny. bo nie mam czitow prosze o ub i 40 exp za mape bo bym wygral. gram 6 lat z czego ponad 2 na steamie i przez dwa lata i pol mam ponad 4k godzin na steamie. z gory dziekuje i chcialbym dostac szybko ub tak jak szybko to napisalem bo chce dzis zagrac i jutro rano bo na 14 do pracy. sa ssy myslalem ze bedzie nazwa mapki a tu nazwa jest hallife juz wstawiam. jezeli w ciagu 10 h mam wstawic ssy to bardzo bym prosil o ub w ciagu 10 h dziekuje i pozdrawiam a oto link Zippyshare.com - ssy.rar tak poztym ssy to przezytek mam adma na innej serwerowni. wstaw demko to jest dowod bo sa czity co w czasie ssow sie wylaczaja. i tak wogole powiedz mi jak bym mial wh to jak bym wiedzial ze koles sie respi za mna? chyba go slyszalem, chyba ze posiadam wh z lusterkami i widze co sie dzieje za mna przez sciany? widac ewidentnie na demku ze slychac jak ktos sie respi za mna i widze na radzarze ze to nei moj. dziekuje dobranoc mam nadzieje ze rano bedzie ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...