Skocz do zawartości

Skarga na "admina" tequilla


Chuck^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnij, ??e to byla sobie gra taka o, byla godzina 3-4 w nocy kazdy odwalal, nie da sie grac normalnie w 3 osoby tymbardziej, ??e nikt nie mial mikro.... Tak samo jak nie zwracalem uwagi na twoje obrazy wobec nas, chcialem pare razy uczciwie sie pobawic pisalem Ci z 5 razy to sam wzieles bron i mnie zabiles, a jak ja to zrobilem to wyzywales mnie od debili, na co probowalem nie zwracac uwagi. Tak moze i kamil podrzucal bronie ale nie mi tylko rzucil i kto sobie wzial ten sobie wzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siebie nagra??e?? jak by??e?? w ct na poprzednich mapach? . Robi??e?? praktycznie w ct to samo. Tylko ??e tez lecialy fk. Kole?? biega?? po mapie a ty go zabi??e?? za nic i pisa??e?? tylko "Sory" .... z 10/20 razy tak by??o. Tam gdzie ty w ct bez mikro jeste?? mo??e te?? demko wsad?? okej ? . -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, moze i mialem mikrofon, mogl mi sie zepsuc, po za tym posiadam cos takiego jak "rodzine" i o 3-4 w nocy raczej spia, i nie chcialbym ich pobudzic. "nie wazna pora dnia" - byla noc, srodek nocy. Pyta??em sie Cb jak juz mowilem, uczciwa walka ? Kamil by na pewno nic nie zrobil, to nawet nie odpowiedziales, poszedles po ta bron i mnie zabiles, a sie pytal z 3 razy, to oznaczalo ze chcesz wojny. Nie zwracalem uwagi na twoje glupi wyzywanki. Skoro ja nie mam mutacji, a Ty jestes taki ogarniety to moze czas kupic mikrofon i byc no-life 24h na dobe na serwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, i to 3 razy to poszedles po bron. Ty sam nie wiesz co robisz, a piszesz. Ciekawi mnie to jak chciales grac normalnie w 3 osoby, nikt mikra nie mial, a zabawy na 2 osoby to nie zabawy dlatego byl boks. Bronie byly rzucane kto wzial ten wzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...