Skocz do zawartości

kolejna kurwa na sofcie skarga na bodzio admina cwela


CatheMe!

Rekomendowane odpowiedzi

jebana kurwa lata na sofcie stawia miny w przejsciach szmata pierodlona co ty kurwo myslisz ze masz adma to ci wszystko wolno jebany cwelu smarku pi***olony kurwo jebana Mentos jak bedziesz tak dalej pilnowal serwera to za pare dni mozesz isc puszki zbierac z takim team poniewaz Avelo tez lata na sofcie cwel i miny w przejsciach stawia ale nas za to kurwy banujecie ban za obraze ? godz? 4 ? kolo hu*a mi to cwele lata a wt latacie na sofcie bo dziwne ze wiecie za kazdym razem gdzie kto jest jka nie macie nawet mentosow nadodatek miny w przejsciach kurwa no cwele jebane cwele rozj**al bym was na ulicy jak bym tylko spokal sk***ysyny pi***olone bana na forum dostane tez mi to kolo hu*a lata ale macie tu prawde na tacy a ja sie nie hamuje w slowach bo cwel bedzie cwelem a wlasnie team to cwele bo kazdy z nich prawie lata na sofcie i miny w przejsciach stawia jebane kurwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jebac kurwa wa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie zagalopowales mlody czlowieku. Z takim slownictwem i interpunkcja nic nie osiagniesz. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowalem, ze posiadasz jedynie bogaty repertuar wyzwisk i nie reprezentujesz soba nic poza brakiem kultury i szeroko pojetego chamstwa. O brakach w wyksztalceniu nie bede wspominal. A swoje grozby zachowaj dla kogos innego, tutaj nikt nie przestraszy sie zdesperowanego dziecka z gimnazjum. Nastepnym razem jesli chcesz napisac skarge - zastosuj sie do wzoru, podaj wszelkie szczegoly opisujace sytuacje i dolacz dowody potwierdzajace Twoje slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...