Skocz do zawartości

Odchodze Zegnam pochylnie :)


WuJ@

Rekomendowane odpowiedzi

???WuJ@?: sp***dalaj szmato jebana Ty i ta twoja pochylnia

???WuJ@?: Narazie ch**u jebany w dupe przez rodzicow

The Ultimate CSGO: jak grac nie umiesz to nie graj:)

The Ultimate CSGO: do lepszy bedziesz co runde przechodzil:) ja pi***olony low:)

???WuJ@?: Kurwa chcialem cie p[okarac Chuj ci w dupe

The Ultimate CSGO: tak??

The Ultimate CSGO: pokara??o to Cie zycie cwelu:)

???WuJ@?: bedziesz mnie kurwa kickowal

The Ultimate CSGO: bo jestes cwelem:) mam do tego prawo po to jest balans druzyn zeby takie kurwy jak ty nie przechodzily same

???WuJ@?: sp***dalaj i zastanow co mowisz odchodze

???WuJ@?: Nie bedziesz tak do mnie KUrwa mowil

The Ultimate CSGO: to cwelu jebany patrz co Ty piszesz;)

The Ultimate CSGO: wkoncu jedna kurwe jebana do dupy bedzie mniej:)

The Ultimate CSGO: mi tam tak na tobie zalezy ja Ci admina na 1 drugim serweze a Ty bedziesz mi pisal ze huj mi do dupy:) i tak lamusie nic nie robiles:) a miales wszystko to odchodz nikt za toba plakac nie bedzie:)

???WuJ@?:Tak?? patrz kurwo teraz jaka afere Ci zrobie frajeze jebany pi***ole ta jebana pochylnie

to jest cala rozmowa jak wida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nic takiego nie pisalem ale ty jestes jednak smieszny...

Proponowal bym ci sie udac do specjalisty. HAHAHA CO za koles dopisal pare Slow ze niby ja cos takiego mowilem by to bylo Pod publike Ze to on jest swiety . Kto normalny Przeistacza czyjas rozmowe ??

Ja naprawde ci podzienkuje za wspolprace . Sluchaj Byla juz na ciebie taka skarga a ty co do wszystkich znajomych spam Na steamie pisales Zeby wbili na forum i kazales im klamac zebys wyszedl na swientoszka... Zalosne

Dodam jeszcze ze ludzie mnie tu na serwerach znaja bo jestem od samego poczatku jak rozkrecalismy te 2 serwery znaja rowniez ciebie ... Ale nie spodziewalem sie ze znizysz sie do takiego poziomu zeby Zmieniac moje niby wypowiedziane slowa Naprawde wydaje mi sie ze Do psychiatry powinienes sie udac.

Tylko sie nie denerwuj za prawde.

zalanczam dowod w zalaczniku jak ladnie nasz adminek klamie i pod publike wszystko tworzy :) w jego malej dzieciecej G??owce

http://imageshack.us/photo/my-images/547/klamca4444.jpg/

post-30235-0-13041900-1363527177_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze mnie kikles ale rozkrecalem ci serwery jakis czas A ty mnie od kurew i cweli wyzywasz tu zauwaz pisze skarge ty zamykasz tematy zmieniasz moje slowa wymyslasz jakies historyjki czlowieku za kogo ty sie masz ? mialem wiele swoich sieci Zaoferowalem ci swoja pomoc a ty Mnie od niewiadomo czego wyzywasz dziecko dorosnij Pierdziele z toba wspolprace.

A co do jakosci sreena ? hmm nom dalem dupy :P tu ladniej jest pokazane jak sciemniasz :)http://imageshack.us...klamca4444.jpg/ Nic nikomu nie lizalem Chciales pomocy w rozkreceniu serwerow wiec pomoglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to serwery ultimata dlatego chcialem zerwac wspolprace mowil ze oplaca 150 zl miesiecznie SAm wiec mialem prawo tak myslec.

Poprostu chcialem zerwac z nim wspolprace Nie z graczami Serwerwer??w. ps z tematu robi sie smietnik wiec mozna go chyba zamknac . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...