Skocz do zawartości

Zmiany na lepsze :)


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zmienic ruletke powod np wylosuje zwiekszona grawitacje albo 2 skok to i tak on nie dziala poniewaz jest tylko na 1 raz oraz dodac nowie ciekawsze itemy np slapowanie

2. Zmiana na nowe mapki poniewaz co chwile sa grane jedne i te same mapy a sa 100 razy lepsze mapy od tych np. jail akd snowyday oraz inne :)

3. dodanie Vipowi wiecej funkcji poniewaz ma tylko 2 skoki 2 punkty za zabicie ct oraz wiecej hp.Moja propozycja jest taka aby dodac vipowi posiadania 1 smoke oraz 1 tego granata dymnego :) oraz loma ktory bedzie mial zwiekszone dmg albo po prostu dla ozdoby :)

Jesli sie podoba prosze o pozostawienie lajku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie sie spinac jak stare gacie na du***... Kolega jest nowy i ma prawo do swojego wyrazania opini na temat servera, na zalety i wady.

Ruletka jest dobra, nie potrzeba zmian.

Map jest naprawde duzooooo, tylko ludzie i tak wybieraja te znane mapy. Moze trzeba by bylo usunac te najczesciej grane, typu jail_west, na kilka dni, po to by ludzie poznali inne mapki.

Jak dla mnie vip jest dosc dobry. Zapomniales dodac ze za kazde zabojstwo dostaje 10hp, a zabicie headshotem 20 hp czy jakos tak. Czyli vip zaczynajac od 160 hp na start moze miec max 220 hp, i takiego trudno zabic jak jest w CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japitole ... Ogarnijcie du**... Nie spinajcie sie, kiler w czym twki Twoj problem ? W tym ze gracz napisal swoja propozycje ? Uwazasz ze to jest postawa admina? Najezdzac na gracza ktory tylko dal swoja propozycje ? No prosze Cie.

I nie wytykaj innym braku aktywnosci na servie, skoro Twoja nie jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powidz mi jak niby z niego zrobimy procoda czy tam diablomoda.fajnie by bylo dodac nowe rzeczy do ruletki.admini tutaj mowia ze gracze wybieraja te same mapy a jakos jak wy dajecie vote to dajecie te same mapy chociaz 1 raz dalibyscie inne mapy a nie te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...