Skocz do zawartości

Pingiel10


Prosto w tylek

Rekomendowane odpowiedzi

Szczeg????y bana Nick Pingiel10 Adres IP Ukryty Typ Bana IP Pow??d Bana SSy na Pochylnia.pl Wykonano 16.03.2013 - 19:01:38 Wygasa Nie okre??lono Zbanowny przez Mesajah Zbanowany na Pochylnia.pl [Only DD2] @ Zabijaka.pl (de_dust2)

Szczeg????y bana Nick Pingiel10 Adres IP Ukryty Typ Bana IP Pow??d Bana Czitujesz Wykonano 16.03.2013 - 18:37:39 Wygasa Nie okre??lono Zbanowny przez SMUTNI PANOWIE Zbanowany na Pochylnia.pl [Only DD2] @ Zabijaka.pl (de_dust2)

Wiem ze jako hmm zbanowany nie powinienem wbijac na forum i zrozumiem jezeli zbanujecie mi to konto(zalozone tylko aby to wyjasnic)

Co ja cziter i banita moge miec na swoje usprawiedliwienie??

Hmmm jedynie moge sie bronic przed oskarzeniami.

A wiec tak zaczne moze od tego ze nie pamietam abym kiedykolwiek dostawal bana od takiego admina jak SMUTNI PANOWIE

Druga sprawa nie robiono mi ssow .Coz moze to wam sie wydac troche jak tlumaczenie sie "wiinnego" i wymyslanie jakis durnych historyjek zeby tylko sie wybronic.Wiecie dobrze ze potrafie wbic na aktywnym o czym swiadcza bany od Andrzeja i mozecie sadzic ze moglem to samo zrobic wczesniej.

Jednak chcialbym uparcie oczyscic swoj nick..

Nigdy nie czitowalem i juz raz byla taka sytuacja ze ktos sie podszywal za mnie o czym mnie informowal Hax...

Druga sprawa ssy od Mesajaha nie robiono mi tych ssow i calkiem mozliwe ze tego samego dnia ktos znowu sie podszywal za mnie.

Coz moge rzecz dla mnie to jest bardzo hmmm krepujaca sytuacja bo pierwszy raz nie mam zadnych ale to zadnych argumentow by dowiesc tego ze mowie prawde co jest dla mnie przykre :(

Nie jestem w stanie powiedziec co robilem w tym czasie gdy moj nick dostawal te 2 bany bo poprostu nie pamietam.Jesli nie uwierzycie mi na slowo trudno ja sie juz pogodzilem z tym ze nie mam prawa grac na serwerach Pochylnii ale jednak metka czitera pozostaje dlatego jesli nie da sie sciagnac bana z mojego nicku to chociaz zmiencie ze nie za czitowanie lecz za wchodzenie na aktywnym bo dla mnie jest oblega ban za czity...

Gdyby to mi byly robione ssy i bym z jakichs przyczyn nie mogl wstawic ssow co bym napewno probowal to napewno bym napisal na forum ze mam taki problem...

Prosze bardzo abyscie zastanowili sie nad tym i dali mi czas do jutra na wbicie na tym koncie i zapoznanie sie z waszym werdyktem :(

Ps.Przepraszam za moje ewentualne bledy ortograficzne oraz za skladnie zdan ale mam totalny metlik w glowie bo nie wiem nawet jak sie bronic przed ewentualnymi oskarzeniami z waszej strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...