Skocz do zawartości

Podanie o admina


The-N666NE

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na NIE.

Bez urazy ale ostatnio pokazales sie na servie kilka razy, i juz chcesz admina ? to jakas kpina chyba. Ile razy miales admina ? kilka razy miales na JB. Nie umiales go uszanowac, bo albo go traciles, albo rezygnowales.

Jezeli chcesz tak robic to idz se na jakas mniejsza siec, bo na tej nie powinno byc juz miejsca jako na admina dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie to mam ??e ma??o grasz.

Jestem na tak

Jeden z najlepszych admin??w jaki by??, ogarnia, dobrze zna zasady

Jeden z najlepszych admin??w? Ciekawo dlaczego straci?? admina bez mo??liwo??ci odzyskania jego.Ma??o gracz, brak steam. To jest g????wny pow??d dla, kt??rego jestem na nie.Tutaj co?? dla Ciebie nerq.

Nie spodziewa??em si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze takie male wyjasnie dam.

Lunatic ja w przeciwienstwie do Ciebie wejde przynajmniej choc raz na dzien, a Ty ? Raz na 2 dni ? Tak samo TheN666Ne nie widac go wgl, wszedl pare razy i juz adma chce.

Wrocil ? Bo chcial by wiekszosc zapomniala o tej sprawie z Gangsterem, i mysli ze jak wiekszosc zapomniala to on znowu zaswieci.

Lunatic grasz tak samo dlugo jak ja moze i jeszcze dluzej, powiedz WSZYSTKIM ile The666Ne dostal szans ? I wszystkie zmarnowal dodam, czyli ze az tak mu zalezy wedlug Ciebie ?

Ja dostalem 2 szanse, pierwsza szanse otrzymalem w sierpniu, i stracilem we wrzesniu za brak steam... Druga w marcu i staram sie spelniac swoje obowiazki. Gdyby nie ten steam, to do tej pory bym mial admina, to by znaczylo ze mi zalezy na adminie. Tak samo zalezy mi na servie JB bo jest bardzo fajny i mila atmosfera i ludzie, dlatego nie pozwole zeby ktos kto wrocil po dluzszym czasie nieobecnosci doszedl do posiadania praw admina w tak krotkim czasie...

Oraz zadajmy sobie kluczowe pytanie : Na jak dlugo Pan The666Ne wrocil ? Znow na miesiac ? Juz znam z doswiadczenia jak The666Ne gra. Ma etapy, gra gra gra, a potem juz go nie ma przez dluzszy okres i tak jak teraz wraca znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrunK'" data-cid="232066" data-time="1367258284">

Lunatic ja w przeciwienstwie do Ciebie wejde przynajmniej choc raz na dzien, a Ty ? Raz na 2 dni ? Tak samo TheN666Ne nie widac go wgl, wszedl pare razy i juz adma chce.

Pojecha??e?? po bandzie ... Raz na dwa dni? (haha).

Akurat na serwerze gram jak Tylko mog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecha??e?? po bandzie ... Raz na dwa dni? (haha).

Tak, raz na dwa dni. Wejdziesz do ct, troche pobanujesz ponad norme i p??jdziesz.

Co do podania jestem na nie.

http://pochylnia.pl/topic/55099-podanie-o-admina/ tutaj z tego podania co pami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...