Skocz do zawartości

Ruletka + nowe zyczenia + Inne propozycje czyli wszystko w jednym :)


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

Ruletka Nowe Itemy

Nagrody CT:

- 200kevlara

- spowolnienie

- smierc - nie dotyczy vipow

- dodatkowe hp

- 1hp - nie dotyczy vip??w

- zatrucie

- no recoil

- bezlik ammo-wiem ze jest lecz jest tylko ze masz nieskonczonosc magazynkow a nie ammo

- anty flash- nie dzialaja na ciebie fleshe nie widzisz mleka normalny obraz

- dostaje bron m249 - krowe

- 4skoki

- LongJump

Nagrody TT:

- 200kevlara

- spowolnienie

- ??mier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jak jest dobrze jak nie jet dobrze gra cozar mniej osob na serwerze.nie oszukujmy sie polowa nawet wiecej osob ktore graja na jb to admini.wiem ze sweeper nie ma czasu dlatego tak mniej wiecej te najwazniejsze informacje zebralem w jedno.ciekawy jestem ile z tego co napisalem przeczytales?to ze sweeper nie ma czsu to ja rozumie a moze m3ntos moglby go na te pare dni zastapic.wiem ze m3ntos tez ma duzo na glowie wiec to taka propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze byc moze nie bede juz gral na jb skoro macie takie problemy i nie szanujecie propozycji innych oraz ich trudu.wymysl cos lepszego skoro jestes taki madry.nie dziwie sie ze gra malo osob skoro jest to samo na serwerze dlatego to napisalem mysl dalem propozycjeto wszystko mozna zmienic na cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze byc moze nie bede juz gral na jb skoro macie takie problemy i nie szanujecie propozycji innych oraz ich trudu.wymysl cos lepszego skoro jestes taki madry.nie dziwie sie ze gra malo osob skoro jest to samo na serwerze dlatego to napisalem mysl dalem propozycjeto wszystko mozna zmienic na cos innego.

Papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewuo tego tak nie mialo byc tylko przez przypadek to tu napisalem ok czyli nie bardzo wam sie podobaja zmiany? ale taka prawda dla mnie w tej ruletce co jest nie ma nic fajnego to samo a mozna dodac jakies inne itemy cenation ok nie podobaja ci sie te smoke itd wiec daj jakies zamienniki tego inne przyklady :) i bedzie git to jest tylko propozycja mozecie dodac cos innego do ruletki ale zeby bylo cos dodane bo jest nudna i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up cenation wiem o co ci chodzi dalem takie male przyklady wiesz to jest troche nudne tak jak ja mam co chwile wylosowales punkt reputacji dodac takie rzeczy jak long jumpa a usunac deagla z 2 nabojami a dac z 1 i zmiejszyc niesmiertelnosc z 15 na 10 lub 7

@up nie pisalem nic o nowych zabawach pisalem o tym aby usunac zabawy ktore sa malo grane aby przeznaczyc je na inne dodatki :)

a co wy na to aby zwiekszyc dmg z piesci tt i aby ekran sie tak nie przewracal ct bo troche to wkurza jak masz deagla a jedna osoba cie bije a ty celnac nie mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie rozumiem was nie podoba sie spoko nic z tego moze nie byc dodane ale dlaczego tak na mnie najezdzacie co niby takiego zlego zrobilem wam? to jest propozycja jak duzo osob bedzie na nie to nie zostanie dodane proste.Rusher a jakby byl jakis nowy gracz i by dal taka propozycje tez bys go wy***rdolil? i potem kazdy by sie dziwil ze tak malo osob gra na jb ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...