Skocz do zawartości

Ruletka + nowe zyczenia + Inne propozycje czyli wszystko w jednym :)


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

Rusher... Owszem negujecie, ale w jaki sposob ??? To jest jakies chore... Napiszczcie poprostu ze nie podoba Wam sie ta propozycja, a nie ze Wy z ryjem do Niego by najlepiej zmienil server skoro mu nie pasi... I to wlasnie przez takie gadanie ludzie tez odchodza, bo widza ze nie sa mile widziani, wiec pojda na inny server, bo takich zaraz hejtujecie.

Mi sie podoba, nie wszystkie propozycje, ale jakas zmianka by sie przydala bo juz troche monotonne to jest. Tak samo juz chcieliscie zmieniac mapy na jakies nowe bo stare byly monotonne, tak samo jest z ta ruletka wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupsko masz racje ale czapki sa tam 4 ostatnie czapki na czerwono to sa dla vipow i dla adminow.ruletka moim zdaniem jest do dupy dlatego ze co chwilke mam wylosowales punkt reputacji mozna zmienic tak aby wylosowac deagla z 1 nabojem i niesmiertelnosc na 7 sekund czy tam 10 zmienic bo jak taki niesmiertelny ucieknie weznie bron jeszcze sie zastanowi ktora wybrac jeszcze ct zabije i jeszcze ma niesmiertelnos to najbardziej mnie wk***ia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...