Skocz do zawartości

Rezerwowanie miejsca


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.Moja propozycja jest taka aby na fd rezerwowac miejsce np jest mapa jail_facebook i mowie rezerwuje sobie Kz i kto tam wejdzie ginie oczywiscie nie bedzie mozna rezerwowac cel czy gunrooma.Pisze ten temat poniewaz kazdy kampi przed gunroomem na fd zamaist isc na mape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie rozumiecie o co mu chodzi..

Ja sie domyslam, ale nie czy dokladnie o to mu chodzi. chodzi mu chyba o to ze TT na FD bedzie sobie rezerwowac jakies miejsca, np. Basen i tylko ten kto to zarezerwowal moze tam przebywac ? A jak ktos tam wbije "obcy" to ma deda, a jak sie taka osobe zabije ? Nie wiem.

Przeciez na FD kazdy moze robic co chce, a wiekszosc i tak woli stac przed GR, wiec watpie ze ktos bedzie rezerwowac jakies miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drunk mi tutaj chodzi o to ze i tak do konca rundy all stoi przed gunroomem to nie lepiej zrobic tak ze np ja w ct rezerwuje sobie KZ i kto tam wejdzie ginie bo chyba latwiej by bylo na Kz ogarnac niz w gunroomie gdzienie masz szans albo na mapie jail_akd_snowyday wieze tez by bylo latwiej ogarnac bo w gunroomie sie nie ogarnei jak kazdy aka dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...