Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zwracam sie do wszystkich bo niewiem o co chodzi. Problem jest taki ze jak wlacze w grze mikro zeby cos powiedziec to mam takie sekundowe zatrzymanie gry, i nawet widze ze osoby biegnace za mna nagle sa przedemna.Wkurza mnie to bo zawsze musze odczekac chwile zeby cos pwiedziec bo nie idzie w tym samym czasie.Gdzie grajac na ns nie mialem tego problemu nacislem mikro i gradalem odrazu.wie ktos o co chodzi?? Odrazu przypomne ze to jest po tej ostatniej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ialem ustawienia na poczatku i ciagle nic wasze propozycje nic nie daly to samo rodzilem. To w tym linku bylo przdatne ale rozwiazania nie przynioslo.Przynajmniej wiem ze ktos tez mial taki problem. Do penisa pana niewiem co jest nie tak.Ktos wie jaki plik w steam jest od dzwieku lub ustawien mikro??bo moze z nim pokabinuje lub wkleje od nonsteam bo bez steama dziala idealnie.


Dobra pany naprawilem :) troche sie nameczylem ale dziala bez zacinania.Wczesniej tez jak probowalem tez dzialal ale za to mi mikro chodzilo ze sluszalem wszystko co jest kolo mnie a teraz jedna rzecz wylaczylem jak by karte dzwiekowa ze chodza same sluchawki bez karty od kompa i zaczelo dzialac.Super jak by ktos mial podobny problem to pomoge.:)


Dobra nie do konca dziala.dziwne jest to ze dziala ale najpierw musze wejsc do gry pozniej zejsc na pasek otworzyc to co wylaczylem nic nie robiac tylko otworzyc i wchodze do gry  i mikro dziala normalnie. Czyli wchodze na glosnik ppm na rekording devices zaznaczam miktofon ktorego uzywam wlasciwosci i nic nie robie doslownie tylko otwieram i mikro w grze chodzi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...