Skocz do zawartości

perm? smiech na sali!


heu heu heu

Rekomendowane odpowiedzi

witam was :D

 

tutaj hue hue, gwoli wyjasnienia, mam bana na forum, na inne konto, na innego laptopa, inne ip, wiec to ze mam nowe konto po roku to chyba jest dozwolona sprawa? jesli nie to mnie zbanujecie po tym poscie :)

 

aczkolwiek chce sprostowac sprawe i prosze o konsekwencje dla admina fuk fuk.

 

 
Server # 4
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina FuKuK. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: hue hue 
[AMXBans] Powod: 'AB' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1436397425' 
[AMXBans] Twoje IP: '91.188.103.2' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole.
 
 
 
co to ma byc ja sie pytam? gram sobie normalnie a gosc mi wali perma powod ,,AB,, ??? nie zycze sobie! :) bo o ile wiem zadnego perma nie mam i nie ma do niego powodow ;) prosze o zawieszenie admina i wyciagniecie konsekwencji! adminow jest wystarczajaco i sa na wyzszym poziomie :)
sorry fuk fuk ale nawet Cie nie widuje na serwerze, fakt ostatnio nie gram za wiele :) aczkolwiek z du** wbijasz na serwa i ladujesz mi perma :)
nie masz wytlumaczenia :D prosta zasada, nie jestes pewien nie banujesz, a tu jeb - perm :)
 
prosze o UB i ukaranie admina! chcialbym sobie dzisiaj jeszcze pograc bo mam wyjatkowo troche wolnego :P takze jesli mozna prosic o szybka reakcje bede wdzieczny :)
 
co do konta na forum - jesli chcecie to zbanujecie ale dajcie ub :)
 
pozdrawiam
hue hue

panie fukfuk z kazda minuta jestem bardziej poirytowanu i zly ;)))))))))))

gratuluje braku mozgu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzaska mnie ban na moim nicku skoro to nie gralem ja?

 

moze najpier sprawdz czy gram ja czy podszywka?!

co ma nick do podszywki?! co????? UZYWAJ MOZGU CZLOWIEKU. 

chciales przyszpanowac ze masz wladze - admina?

 

dwoch innych adminow gralo ze mna w tym czasie i jakos nie robilo problemow :) wczesniej w dniu dzisiejszym byla Karina i Skpier jak gralem i jakos nie dostalem perma?!

 

 

czekam na UB i konsekwencje dla pana fukfuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o ukaranie gracza warnem za obraze.

 

 

prosze o warna za obraze?

ok. prosze mi nalozyc :)

 

ale ja prosze o wyciagniecie konsekwencji i zawieszenie fukfuka. nie wiem czemu ty masz admina jak prawie nie grasz i jeszcze odwalasz takie rzeczy ;)

za dlugo tu gram zebys mi perma wsadzal :)


no i jakies UB jesli ktos moze kliknac :)

 

bo mialem ochote dzisiaj pograc ale chyba nic z tego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu jak jestes nie winny to sie odwolasz (juz to zrobiles) ale w tym odwolaniu nie spinaj posladow i zobacz ze na twoim nicku sa 2 bany wiec dalem ci bana za AB. je*** mnie to ile tu lat grasz czy kim jestes jak masz wylapac bana to go wylapiesz. Okey te dwa bany to nie ty rozumiem ale na .... ta cala spina?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to ze mialem ochote sobie pograc po ciezkim tygodniu a przez Twoje widzi mi sie nie moge ;)

mysle ze chcialem przyszpanowac :)

 

za brak myslenia sie placi, praktycznie nie grasz... mam nadzieje ze Syner wyciagnie konsekwencje :) 

i gdybys nie zauwazyl to jest zakladka ,,skarga,, i moge sobie na Twoj temat napisac co tylko mi sie podoba ;)

 

wbiles na specta, nie uczestrniczac wczesniej w grze i z dupy wsadziles perma..... co z Ciebie za admin.


generalnie jezyk jakim sie teraz poslugujesz utwierdza ( przynajmniej mnie) ze nie zaslugujesz na admina :)

 

nawet nie potrafiles przeprosic za blad - nie, nie chce Twoich przeprosin :D chce konsekwencji za bezmozgowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam za co przepraszac

Po drugie spelnialem swoje obowiazki

Po trzecie ze swojej nie obcenosci nie musze sie tobie tlumaczyc.

Po czwarte 3 dni temu odzyskalem kompa i gram na jb prawie non stop, gdzie mam jeszcze gxp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj masz za co ;)

i jak najbardziej nie mi sie bedziesz tlumaczyl :))

 

haha, jaki obowiazek? ze dales mi perma na podstawie tej ze jakies podszywki pode mnie maja bana?

Karina juz Ci zadala pytanie, od kiedy za podszywke jest perm?

 

i ja Ci juz wyzej zadalem, jakim prawem dales mi perma nie majac pojecia czy to gram ja czy nie ;) 

wszystkich tak sprawdzasz i banujesz bo na danym niku wisi jakis ban za podszywanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...