BysZdechl

Admin CS:GOMod
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O BysZdechl

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 17.05.1993

Profile Information

 • Skąd
  Ustrzyki
 • Steam
  76561198085085616

Ostatnie wizyty

767 wyświetleń profilu
 1. Niestety nie posiadam uprawnień do przeglądanie tej części forum... Ja na przykład nie widzę u siebie tego działu. Być może ustawiona jest widoczność na administracji a inni tego nie widzą. Dodaję ss forum żeby była jasność ;)
 2. Po pierwsze bardzo cieszę się, że powstał taki dział w którym można napisać bez ogródek co Ci nie pasuje No to na początek tak delikatnie zaczniemy. Bardzo przeszkadza mi na forum brak wskaźnika który pokazywał ile czasu się spędziło na forum. A tak to teraz nie wiadomo co i jak a moim zdaniem bardzo to coś potrzebnego. Idąc dalej bardzo zdziwiło mnie usunięcie z forum niektórych działów np. Offtopic w którym to można było podzielić się muzyką której się słucha bądź też innych ciekawych rzeczy które interesują forumowiczów ;)
 3. Witam serdecznie. Chciałbym zaproponować aby znowu była możliwość zablokowania wymian gdyż nie raz i nie dwa można się zdenerwować upierdliwością graczy którzy tysiąc razy próbują wcisnąć wymianę. Przykładowo gdy dokonuję wyboru broni z menu lub gdy chcę wybrać mapę wskakuje taka wymiana i już nie ma możliwości wyboru lub oddania głosu. Kilka razy zdarzyło się, że gracze prosili na u@ o zrobienie czegoś z natrętnymi graczami. Mnie osobiście też to przeszkadza gdy w ciągu jednej rundy ten sam gracz po odrzuceniu jego wymiany podejmuję próbę kolejnych razy dziesięć mimo iż uprzejmie proszę go o zaprzestanie wymian.
 4. 4,9,15,68,79 ma być
 5. +1 http://cssetti.pl/serwer/80.72.37.10:29025
 6. No tak a mnie to nie ma na liście PFFF!!! FOCH
 7. Nie widzę przeciwwskazań. Gracz jest na serwie często. Miły jest, zgłasza na u@, ma steam wiek się zgadza więc jestem na TAK
 8. Bezapelacyjnie zgadzam się z moim przedmówcą. W sumie to nic więcej nie muszę dodawać gdyż kolega Luczko powiedział wszystko to co i ja chciałem powiedzieć. Podkreślę jedynie, że jestem na NIE.
 9. Witam serdecznie. Czy jest możliwość dodania opcji żeby można było widzieć ile kto na forum ma spędzone w sumie godzin. Wcześniej wszystko było git ale od jakiegoś czasu nie ma tego a ja na przykład Chciałbym bardzo wiedzieć ile to ja mam godzinek na forum przesiedziane. Podejrzewam, że inni użytkownicy również byli by zadowoleni z tejże oto opcji ;) Pozdrawiam
 10. JA ogólnie jestem na nie. Mało Cię widuję na serwie a poza tym ekipę adminów mamy już sporą i konkretną
 11. wywiad

  Konkretny wywiadzik czytało się go z przyjemnością widać, że "Lama" ma poukładane w głowie
 12. No to już brakuje tylko 3
 13. Zgadzam się dużo milszy gracz niż Placek... szczerze powiem zmieniam zdanie i jestem na TAK
 14. Witaj i wbijaj na GO MOD
 15. U mnie neutral -wiek -forum +steam + stosunkowo ogarnięty typek ;)