BysZdechl

Admin CS:GOMod
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O BysZdechl

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 17.05.1993

Profile Information

 • Płeć
  M
 • Skąd
  Ustrzyki
 • Steam
  76561198085085616

Ostatnie wizyty

713 wyświetleń profilu
 1. Nie widzę przeciwwskazań. Gracz jest na serwie często. Miły jest, zgłasza na u@, ma steam wiek się zgadza więc jestem na TAK
 2. Bezapelacyjnie zgadzam się z moim przedmówcą. W sumie to nic więcej nie muszę dodawać gdyż kolega Luczko powiedział wszystko to co i ja chciałem powiedzieć. Podkreślę jedynie, że jestem na NIE.
 3. Witam serdecznie. Czy jest możliwość dodania opcji żeby można było widzieć ile kto na forum ma spędzone w sumie godzin. Wcześniej wszystko było git ale od jakiegoś czasu nie ma tego a ja na przykład Chciałbym bardzo wiedzieć ile to ja mam godzinek na forum przesiedziane. Podejrzewam, że inni użytkownicy również byli by zadowoleni z tejże oto opcji ;) Pozdrawiam
 4. JA ogólnie jestem na nie. Mało Cię widuję na serwie a poza tym ekipę adminów mamy już sporą i konkretną
 5. wywiad

  Konkretny wywiadzik czytało się go z przyjemnością widać, że "Lama" ma poukładane w głowie
 6. No to już brakuje tylko 3
 7. Zgadzam się dużo milszy gracz niż Placek... szczerze powiem zmieniam zdanie i jestem na TAK
 8. Witaj i wbijaj na GO MOD
 9. U mnie neutral -wiek -forum +steam + stosunkowo ogarnięty typek ;)
 10. Witaj graczu polecam Ci serwer GO MOD ;)
 11. wywiad

  Wywiadzik całkiem spoko aczkolwiek ten kolor czerwony to normalnie aż ciężko przeczytać
 12. Pozwolicie że się wypowiem. Świadkiem tej sytuacji nie byłem co prawda ale zdarzyło się że, admin zmieniał sobie mapę na taką jaka mu pasowała, nie pytając graczy o zdanie(byłem na serwerze ja i Pang), zdarza się że, potrafi być wulgarny w stosunku do innych graczy chociaż powinien dawać przykład i służyć pomocą bo po to w zasadzie jest się adminem a nie po to żeby mieć svipa czy inne przywileje... Nie proszę o usunięcie mu admina czy coś ale o odpowiednią rozmowę z kolegą plackiem. Bo fakt faktem jest to w porządku gracz i admin który wie co, gdzie i jak ale czasami odnosi się wrażenie że, za bardzo obrasta w piórka i wydaje mu się że wszystko mu wolno. Dziękuję tyle chciałem wnieść do skargi. Nie szukaj argumentów na to żeby się wybronić z tego co piszę bo ja posiadam ich jeszcze więcej oraz Pang podejrzewam że z przyjemnością się wypowie w temacie.
 13. Dobrzy ludzie mają zawsze dobre propozycje
 14. Dobry wieczór wszystkim. Chciałbym zaproponować aby ponownie włączyć możliwość dawania info po śmierci. Była to bardzo pomocna opcja dla graczy którzy mają problem z mikro.
 15. Ja osobiście polecam film Sędzia http://ebd.cda.pl/615x344/24497639