Jump to content
 • BysZdechl

  Użytkownik

  2 Followers

  About BysZdechl

  • Rank
   Aktywny
  • Birthday 05/17/1993

  Profile Information

  • Skąd
   Ustrzyki
  • Steam
   76561198085085616

  Recent Profile Visitors

  1203 profile views
  1. BysZdechl

   BysZdechl na admina

   Wracam i odchodzę bo taka specyfika pracy niestety :/ nie raz brak neta :/ ale staram się
  2. BysZdechl

   BysZdechl na admina

   Nick na serwerze: BysZdechl Wiek: 25 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: staż w cs od 2002. Na tej serwerowni ponad 2 lata Czy posiadasz Steam: oczywiście STEAM_0:0:62409944 Link do profilu na banid: Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/BysZdechl/80.72.37.10:29025/ Kontakt: steam, forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Wiem co gdzie i jak nigdy nie dałem bana bezpodstawnie, nie było nigdy na mnie skargi żadnej no i co najważniejsze jestem w stanie rozpoznać czitera bez problemu, a gdy mam wątpliwości to konsultuję to z adminem który jest na serwie bądź ściągam go na steam ;) Wydaje mi się, że jestem dość lubiany na serwerze wśród graczy jak i wśród adminów. Ocenę pozostawiam wam ;)
  3. BysZdechl

   Admin miesiąca styczeń.

   Mój głos poleciał do AWP. Zawsze na miejscu, ogarnięty ziomek. Nie raz i nie dwa pomógł podjąć decyzję jeszcze gdy byłem adminem. Pozdro ;)
  4. BysZdechl

   Powitać ponownie ;)

   Witam serdecznie ;) Chciałem tylko powiedzieć że wracam na serwery pochylni po trzy miesięcznej przerwie ;) mam nadzieję że będzie jak kiedyś i uda mi się po raz kolejny dostać admina w przyszłości tak więc Cześć i czołem widzimy się na GO modzie ;)
  5. BysZdechl

   I need Help!!!

   Siemaneczko ludziska. Nie było mnie przez pewien czas co spowodowane było przeprowadzką do Holandii oraz ciężkim okresem początkowym w pracy. Ale nie o tym temat. Chodzi mi o to, że niby internet mam tutaj kozacki, lapek nowy jest, stabilne połączenie ale w cs lagi mam straszne mimo iż w większości przypadków ping jest normalny. Nie wiem może to wina VPN który jest zagraniczny i dlatego tak mi spowalnia gre. Może mi coś doradzicie jak poprawić jakość połączenia z zagranicy z serwerem bo nie ukrywam że uciążliwe jest to dla mnie i czasami tylko sobie na spect posiedzieć mogę
  6. BysZdechl

   Co Cię boli? Wypowiedz się!

   Niestety nie posiadam uprawnień do przeglądanie tej części forum... Ja na przykład nie widzę u siebie tego działu. Być może ustawiona jest widoczność na administracji a inni tego nie widzą. Dodaję ss forum żeby była jasność ;)
  7. BysZdechl

   Co Cię boli? Wypowiedz się!

   Po pierwsze bardzo cieszę się, że powstał taki dział w którym można napisać bez ogródek co Ci nie pasuje No to na początek tak delikatnie zaczniemy. Bardzo przeszkadza mi na forum brak wskaźnika który pokazywał ile czasu się spędziło na forum. A tak to teraz nie wiadomo co i jak a moim zdaniem bardzo to coś potrzebnego. Idąc dalej bardzo zdziwiło mnie usunięcie z forum niektórych działów np. Offtopic w którym to można było podzielić się muzyką której się słucha bądź też innych ciekawych rzeczy które interesują forumowiczów ;)
  8. BysZdechl

   Wymiana

   Witam serdecznie. Chciałbym zaproponować aby znowu była możliwość zablokowania wymian gdyż nie raz i nie dwa można się zdenerwować upierdliwością graczy którzy tysiąc razy próbują wcisnąć wymianę. Przykładowo gdy dokonuję wyboru broni z menu lub gdy chcę wybrać mapę wskakuje taka wymiana i już nie ma możliwości wyboru lub oddania głosu. Kilka razy zdarzyło się, że gracze prosili na [email protected] o zrobienie czegoś z natrętnymi graczami. Mnie osobiście też to przeszkadza gdy w ciągu jednej rundy ten sam gracz po odrzuceniu jego wymiany podejmuję próbę kolejnych razy dziesięć mimo iż uprzejmie proszę go o zaprzestanie wymian.
  9. BysZdechl

   LOTTO #1

   4,9,15,68,79 ma być
  10. BysZdechl

   Zagłosuj na naszego GO MOD'a :)

   +1 http://cssetti.pl/serwer/80.72.37.10:29025
  11. BysZdechl

   Admin miesiąca styczeń

   No tak a mnie to nie ma na liście PFFF!!! FOCH
  12. BysZdechl

   Podanie pablitto

   Nie widzę przeciwwskazań. Gracz jest na serwie często. Miły jest, zgłasza na [email protected], ma steam wiek się zgadza więc jestem na TAK
  13. BysZdechl

   Podanie :!

   Bezapelacyjnie zgadzam się z moim przedmówcą. W sumie to nic więcej nie muszę dodawać gdyż kolega Luczko powiedział wszystko to co i ja chciałem powiedzieć. Podkreślę jedynie, że jestem na NIE.
  14. BysZdechl

   Czas na forum

   Witam serdecznie. Czy jest możliwość dodania opcji żeby można było widzieć ile kto na forum ma spędzone w sumie godzin. Wcześniej wszystko było git ale od jakiegoś czasu nie ma tego a ja na przykład Chciałbym bardzo wiedzieć ile to ja mam godzinek na forum przesiedziane. Podejrzewam, że inni użytkownicy również byli by zadowoleni z tejże oto opcji ;) Pozdrawiam
  ×