Bambus

Uwaga, nadchodzę!

23 postów w tym temacie

Spróbować nie zaszkodzi 

 

Imię: Patrycy 
Wiek: 17 lat
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 49241263. 

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: W szkole podstawowej byłem w klasie o nachyleniu dziennikarskim. Polegało to na tym, że raz na tydzień każda osoba w klasie przynosiła gazetę i opracowywała krótki komentarz do wybranego i przeczytanego wcześniej artykułu. 
Znajomość zasad pisowni?  : Myślę że najgorzej nie jest. Ortografię mam opanowaną, składnia też najgorsza (mam nadzieję) nie jest. Czasami miewam problemy z interpunkcją, ale na to wiele osób uwagi nie zwraca. Wiem jakie błędy są częste w naszym języku i staram się ich unikać. W szkole na dyktandach miałem piątki, chociaż czwóreczki też wpadały.
Ile masz wolnego czasu?: Zależy od dnia. Jak wiadomo każdego dzionka jest inaczej. Gdy mam mało zajęty weekend to bywa że mam i cztery godziny do dyspozycji, a jak dzień roboczy jest zajęty to mogę w ogóle nie mieć dostępu do komputera i internetu. Ale średnio mam koło godziny - dwóch.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ w dziedzinie życia dziennikarskiego pochylni dzieje się niewiele. Ostatnie PochylniaNews było wydane na święta Bożego Narodzenia i prawie w całości zredagowane przez Menela, który odwala kawał dobrej roboty. Wywiadów też nie ma wysypu. A jak już są to część z nich jest po prostu drętwa i nie chce się aż do końca czytać. Do tego jest sporo osób, które na wywiady zasługują, a się ich nie doczekały, mam tu na myśli Menela. Chociaż jest też f!nd, który niedawno wrócił, po długiej przerwie i wiele osób nie wiem kim on jest (w tym ja). Można byłoby z nim porozmawiać i tą rozmowę upublicznić, aby przybliżyć go trochę graczom. A jak z wywiadami dobrze pójdzie i wszystkie osoby powyżej niebieskiego i marchewkowego kolorku już ich udzielą, można spróbować zrobić je z graczami, którzy na pochylni są znani, są długo i pełnią tylko funkcje admina. Czy chociażby z adminami miesiąca, którzy zwyciężyli pierwszą edycję, która jest według mnie najważniejsza. A parę takich jest i mam je na oku. 

 

 

Aby pełnić funkcję Reportera należy mieć ukończone 16 lat. Ukończone

Należy posiadać minimum 300 godz. na forum. spełnione ponad dwukrotnie

Posiadać minimum 200 postów. Spełniony wymóg

Podanie można składać raz na 30 dni. To jest moje pierwsze

Podania można składać przez cały okres Rekrutacji. Okres rekrutacji ciągle trwa

Ostateczną decyzję podejmuję administracja lub Reporter do tego upoważniony. Nie kwestionuję tego punktu.

Po pozytywnie rozpatrzonym podaniu kandydat będzie musiał zredagować przykładowy artykuł na dany temat. Jestem gotów.

 

Jak terrormachine dorobił się reportera, to czemu Bambus nie? 

 

A teraz czekamy na argumenty, że kląłem w prywatnej rozmowie. Nie będę teraz się z tego bronił. Zrobię to gdy taki argument już się pojawi. 

 

Pozdrawiam, BAMBUS! 

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozna dac szanse , przyda sie kolejna pomoc do redagowania artykulow ( spiny byly na serwie, ktore nie sa zwiazane z tym stanowiskiem )

Ja jestem na Tak

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak najbardziej na tak. Juz przy samych skargach widac jego talent do bycia reporterem. Juz chyba wiem z kim bedzie pierwszy wywiad o ile dostaniesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kropek nie liz juz tak tej dupy, masc ci polece jak chcesz :D

co do podania jestem na tak,

ortografie zna

ladnie przedstawia

ogarniety

Co do spin...co one maja do reportera? nic

Tak.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak, przyda sie nowy reporter, chociaz cos sie bedzie dzialo. Po przeczytaniu twojego podania widac, ze Ci zalezy. Podanko ??adnie rozisane i jakies tam doswiadczenie i checi sa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszesz poprawnie, pisownie znasz, grzeczny na forum, wymagania spe??niasz, wida

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.