Jump to content
 • Kraszer

  Weteran

  Kraszer last won the day on January 27 2017

  Kraszer had the most liked content!

  3 Followers

  About Kraszer

  • Rank
   Mistrz
  • Birthday 12/16/1996

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Łódź
  • Steam
   76561198095207592

  Recent Profile Visitors

  20996 profile views
  1. Wszystkiego Najlepszego :)

  2. Kraszer

   Głosujemy na AIM/HS

   33.
  3. Kraszer

   167# Pytanie Dnia!

   Pewnie.
  4. Na tej sieci można śmiało siedzieć na skrzyni gdzie potrzeba 2 skoków, nie jest to uznawane jako tekstura i nie będzie to karane w żaden sposób. Jeśli mówisz o miejscu gdzie my widzimy innych i inni nas już nie mogą zobaczyć to było traktowane jako miejsce niedozwolone. Za moich czasów admini karali takich graczy jeśli wykorzystywali błędy mapy zgładzeniem, ostrzeżeniem słownym albo banem w zależności od sytuacji. Co do propozycji kar za tekstury odebraniem usługi na pewno nie przejdzie, dlaczego? Na serwerze może kilka osób chodzić po teksturach, ale zwykły admin nie odbierze usługi od tak to po raz, a po dwa jest automatyczny sklep, który nie korzysta z plików FTP serwera. Co to znaczy? To znaczy, że posiada własną bazę osób z usługami, a do tego dostępu nie mają opiekunowie tylko czerwoni.
  5. Kraszer

   152# Pytanie Dnia!

   Sądzę, że intymne i ważne sprawy załatwia się w cztery oczy.
  6. Kraszer

   146# Pytanie Dnia!

   Za te pieniądze bym się bawił w klubach na ibizie w gwiździnach, protectorze uniejów oraz omenie
  7. Kraszer

   Podanie

   Ja Ciebie nie kojarzę i nie widuję na serwerze, ale patrząc po Twoim GT nie dziwię się jak ledwie półtorej godziny przegrałeś w ciągu tygodnia. Teraz nasuwa mi się pytanie po co Ci admin jeśli na serwerze nie grasz? Dla mnie kandydat na admina powinien zacząć od aktywności i skończyć na podaniu jeśli już chcemy pełnić taką funkcję. W chwili obecnej jestem przeciw, zacznij grać i dopiero złóż podanie to może będę miał inne zdanie
  8. Kraszer

   Łysy wita po przerwie

   Moja była tam mieszka, ale fajnie macie odpieprzony plac wolności podczas zimy i mam również miłe wspomnienia z nad wody całkiem przyjemne miejsce by się napić
  9. Witam. Postanowiłem napisać jeszcze raz swoje powitanie z uwagi na nowych użytkowników. Przez moją nieobecność na pewno pojawiło się sporo nowych. Myślę, że jedynie cała administracja mnie tutaj może znać i pamiętać. Nazywam się Artur, mam 22 lata i mieszkam w łodzi. Interesuje mnie sport, muzyka, kulturystyka, komputery, amxx, webmastering no i oczywiście znajdą się jeszcze jakieś inne pierdoły. Wracam na sieć po rocznej przerwie. Niestety na swój ukochany ODD2 już nie wrócę, bo go nie ma i prawdopodobnie upadł także pozostanę w chwili obecnej przy forum i ewentualnie AIM/HS. Poczekam na jakiś rozwój sieci, może zainteresują mnie kolejne nowe serwery jak się pojawią w przyszłości. Pozdrawiam.
  10. Kraszer

   Propozycje i problemy dotyczące forum.

   Ja się dopatrzyłem, że nie można usunąć komentarza ze statusu. Nie wiem jak na PC, ale z telefonu nie mogę tego zrobić
  11. Kraszer

   Księga rezygnacji

   Jeśli komuś znudziła się funkcja admina bądź nie chce już być w tym gronie to w tym temacie można złożyć swoją rezygnację. Lepiej jest nie blokować miejsca innym jeśli ktoś wcale nie gra bądź gra od święta do święta. Jeśli nie będzie informacji, a sami zweryfikujemy admina, który nie jest aktywny zostanie pozbawiony flag administracyjnych bez podania mu przyczyny. Wyjątkiem degradacji jest wpis w księdze nieobecności bądź poinformowanie Opiekuna o zaistniałej sytuacji w jakikolwiek sposób, np. prywatna wiadomość steam/forum lub innym komunikatorze.
  12. Kraszer

   Księga nieobecności

   W tym temacie zgłaszacie swoje nieobecności na serwerze i forum. Chciałbym żeby treści zawierały informacje od kiedy, do kiedy i dlaczego. Jeśli powód będzie zbyt osobisty, o którym nie chcielibyście pisać publicznie to nie musicie, ale chciałbym mniej więcej wiedzieć chociażby przez prywatną wiadomość.
  ×