Skocz do zawartości

Propozycja zmian


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze ten serwer przez ostatni rok zostal troche zaniedbany proponuje kilka zmian miedzy innymi


- dodanie nowych Malych map (jesli potrzeba moge dac opiekunom paczki map)


- dodanie dotkowych xp np. za hs lub za 2 hs pod rzad itp


- zmiana xp w broniach o jakies 10/20% (dosyc malo ludzi teraz gra..)


- reset serwera?


- reklamy? 


- za Top 3 pod koniec mapy dodanie wiecej xp o jakies 50%? 


- zwiekszenie ilosci aktywynch adminow co najmniej do sztuk 3-4


- dodanie pluginu o proponowanie map (proponuje galileo przydatny gdy jest malo ludzi na serwerze)


 


I w sumie to byloby na tyle. Jesli opiekunowie potrzebuja pomocy z pluginami to z checia pomoge :) 


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zmiany to reset nie ma sensu minelo pol roku mniej wiecej powinien byc robiony co rok kiedys nie byl robiony reset przez dwa lata i byl pe??en serwer a nie ktorym po resiecie to juz sie nie chce grac mi samemu sie odechiewac grac jak mam po raz teraz ja wiem z 5 raz meczyc sie zeby wbic max lvl na wiekszosc pewnie odejdzie po resecie a z reklam to przychodza zobacz po resecie ze wieszkosc ma ak a oni glock usp i wyjda 

reklamy sa 

mapy mozna dodac z nocnego mc do dziennego zeby bylo mozna grac mapy gun game 

 

a reszte to nie zmieniac dobrze jest jak jest byl napisany ten mod od poczatku tego serwera i nigdy zmian w nim nie bylo jedynie co mozna by bylo wlaczyc to /sklep starsi gracze wiedza o czym pisze

 

dobrze jest jak teraz dodac mapy z gun game i nowe mapy co podalem w tym temacie http://pochylnia.pl/topic/111026-nowe-mapy-na-serwerze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal @BloodyAlien, kwestia map jest w trakcie ogarniania, a reklama serwera tez jest. ;)
Madziaa<3 wyjasnila, dodaje prawie dwa razy wiecej za top3 na mapie.
Dodatkowy exp Ci wpada za okreslony Killstreak, ktory ustukales. :) A jak juz Ci tak zalezy zeby zmieniac ilosc expa za zabicie, to z 3exp na 4exp? :D Ale wtedy z Killstreakow by sie przydalo tez zwiekszyc kazdego bonusowego o jeden. ;) Choc wg mnie zwiekszanie troche zbedne, bo za szybko by sie wbijalo. :) To ma byc tez jakies wyzwanie :P
Reset.. Co najwyzej na Boze Narodzenie, od marca malo czasu minelo.
A co do pluginu nie mam zdania. :P

Dla mnie wszystko jest ok, poza mapami..   :D No i oczywiscie.. Ilosc expa na dwoch ostatnich broniach oraz M4A1 i AK  :P

@edit PS. Adminowie non stop ciupaja na serwerze, a mozna tez nakrecic demko i wstawic, gdyby sie okazalo, ze nie ma w jakims momencie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak napisal @BloodyAlien, kwestia map jest w trakcie ogarniania, a reklama serwera tez jest. ;)

Madziaa<3 wyjasnila, dodaje prawie dwa razy wiecej za top3 na mapie.

Dodatkowy exp Ci wpada za okreslony Killstreak, ktory ustukales. :) A jak juz Ci tak zalezy zeby zmieniac ilosc expa za zabicie, to z 3exp na 4exp? :D Ale wtedy z Killstreakow by sie przydalo tez zwiekszyc kazdego bonusowego o jeden. ;) Choc wg mnie zwiekszanie troche zbedne, bo za szybko by sie wbijalo. :) To ma byc tez jakies wyzwanie :P

Reset.. Co najwyzej na Boze Narodzenie, od marca malo czasu minelo.

A co do pluginu nie mam zdania. :P

Dla mnie wszystko jest ok, poza mapami..   :D No i oczywiscie.. Ilosc expa na dwoch ostatnich broniach oraz M4A1 i AK  :P

@edit PS. Adminowie non stop ciupaja na serwerze, a mozna tez nakrecic demko i wstawic, gdyby sie okazalo, ze nie ma w jakims momencie. :)

 

W trakcie ogarniania? 

Sciagasz mapy (okolo 10-20) ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapomnial o urlopie, ewentualnie wyjezdzie i braku dostepu do ftp w takim przypadku. Inni moze i by mogli to ogarnac, ale tak jak napisal Aragorn, troche inaczej to wszystko wyglada, a inni tez maja swoje obowiazki. ;)

Chyba Ci nie przeszkadza, ze dostaniesz wiekszy exp za top 3? Cos zle dziala, wiec moze po prostu to naprawic/zmienic, bo nagroda w postaci 40exp i mniejsze dla pierwszej trojki, to nie jest zbyt wiele, co juz pisalem. ^^ Nie od razu Rzym zbudowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...