Jump to content
 • Leaderboard


  Popular Content

  Showing content with the highest reputation since 05/19/19 in all areas

  1. 2 points
   Ponczeg :3

   426# Pytanie Dnia!

   Mniej więcej tak to jest > https://imgur.com/a/hxZhTbx i sobie nie radzę z tym
  2. 2 points
   Reyuś :)

   Reprezentacja Pochylni

   Aż chętnie zobaczyłbym jak sobie radzicie. Może jakiś meczyk jak będzie was 5? Admini vs wasz team :D
  3. 2 points
   Zeratul

   421# Pytanie Dnia!

   Jak dla mnie bzdura. Szwajcaria ma powszechny dostęp do broni (widziałem zdjęcia nastolatek z karabinami szturmowymi) i jakoś tam się nie słyszy o rosnącym odsetku przestępstw z bronią palną. W USA jest podobnie, z tym, że problem spraw kryminalnych dotyczących użycia broni dotyczy głównie tych, gdzie zdobyta została ona z nielegalnych źródeł (czarny rynek, dark web itp.). Ja jestem za powszechnym dostępem, ale pod warunkiem badań psychiatrycznych ubiegającego się o pozwolenie na broń oraz rzetelnej edukacji jak ją przechowywać (w szczególności by zabezpieczyć ją przed nieautoryzowanym dostępem przez dzieci), konserwować i w jakich sytuacjach jej używać.
  4. 2 points
   Madziaa<3

   Reprezentacja Pochylni

   Tylko siary naszej sieci narobicie takim timem >.<
  5. 1 point
   Zeratul

   Amin wolo abusing his rights.

   Jakkolwiek, skargę zamykam jako bezpodstawną. Uzasadniam to tym, że praktycznie mamy tutaj twierdzenia gracza kompletnie nie poparte żadnymi dowodami.
  6. 1 point
   raczek223

   podanie na admina

   Nick na serwerze: Łysy Wiek:16 Znajomość SM (0/8) : 5/8 Doświadczenie: doświadczenie mam nie za duże ale tez nie małe ponieważ pełniłem służbę opiekuna przez 5 miesięcy i podstawowe komendy znam. SteamID: STEAM_0:0:501215230 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962696188 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/%C5%81ysy/145.239.237.105:27100/ Kontakt: FB/STEAM Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem na serwerze codziennie po parę godzin dużo ludzi mowi tez ze powinienem złożyć podanie o admina poniewaz prawie zawsze jestem w grze umiem rozpoznać haxów lub czy dobrze gra, tez widze ze dużo adminów nie ma na serwerze a dość często spotykam jakiś odpałów.
  7. 1 point
   Jupis123321

   Podanie Wizard

   Jestem na tak: +Wiek +doświadczenie +często widzę tego pana na serverze I moim zdaniem co ma do tego że na innym serverze cheatował. Więc moim zdaniem powinien dostać admina bo ostatnio bardzo mało adminów jest na serverze a coraz więcej cheatrów.
  8. 1 point
   Madziaa<3

   423# Pytanie Dnia!

   Siebie, bo jestem zjebana.
  9. 1 point
   Wszystkich gorąco zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego filmu na kanale! Dobry humor to podstawa!
  10. 1 point
   SpeedziK

   423# Pytanie Dnia!

   Siebie, bo jestem zjebany.
  11. 1 point
   Szczwana

   422# Pytanie Dnia!

   Serial: Cesarzowa Ki Filmy: Jestem legendą, seria Ip Man i wszystkie z Jet'em Li w roli głównej
  12. 1 point
   😍😍😍
  13. 1 point
   ★ℋℇℓℓℚ★

   podanie na admina

   Od czego tu zacząć? 1. Prośby o admina można składać od 5 postów. 2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. Hmm.. jestem na Tak. + Wiek +/- Doświadczenie ( ale zawsze można Ci w tym pomóc ) Jesteś miłym graczem choć zdarza Ci się używać dużo słów wulgarnych. Na serwerze masz dobrą opinie. Nie ma dużo skarg na Ciebie. Jesteś miły i pomocny. Doceniasz innych! Hmm... z 2 strony brakuje Adminów. Ale przejdę do rzeczy: Nie podoba mi się czasem twoje podejście do graczy ( czasem ich wyzywasz / obrażasz. Lecz tak jak napisałem na górze: Pomagasz innym dużo i ich szanujesz ( czasami ). Widzę w tobie duży potencjał który możesz wykorzystać dobrze. PS: 1.Jestem na Tak, ponieważ brakuje Adminów 2. Masz dobrą opinie na serwerze. 3. Starasz się pomagać ( w sensie aby złapać cheatera ) Lecz mam nadzieje, że zostaniesz przyjęty ( chociaż na czas próbny ) bo mało adminów jest a przez to czasem Cheaterzy grają ponad 2/3h zanim jakiś admin znajdzie czas ( praca / szkoła ) ( Wiem, że się powtarzałem ale nom mam lekkie problemy aby się nie powtarzać )
  14. 1 point
   Madziaa<3

   Reprezentacja Pochylni

   Mogłabym się zapisać, ale nie do takiego teamu, który rozwaliłabym sama bez słuchawek nawet xD Znajdźcie kogoś lepszego to pomyślę, ale w sumie nie wiem czy miałabym czas na takie "zabawy".
  15. 1 point
   Madziaa<3

   Podanie Men

   największy - steam, grasz na ns ++ gt +/- wiek. Szczerze sądziłam, że jesteś starszy Nie miałeś admina, a znasz amxx 8/8? Ajnsztajn Na nie, jedynie ze względu na brak cs 1.6 na steam EDIT: Tak jak kolega niżej, masz już steam więc jestem również na neutral z przechyleniem na małe tak, ponieważ w sumie nikt Cię nie zna. Za mało się udzielasz i z tą znajomością amx trochę dziwnie.
  16. 1 point
   Reyuś :)

   Stówa :D

   Stówa :D
  17. 0 points
   Madziaa<3

   SebaVHS UB

   "ab" to jest aktywny ban, a nie aimbot. Nie dość, że grasz na nie swoim nicku, to jeszcze na takim, na którym jest kilka aktywnych banów. Zostaje tak, jak jest.
  18. 0 points
   Lambert

   Podanie Wizard

   Na Nie. - latanie na wh czy jak wolisz "wh", nie ważne czy w 1.6 czy w cs go.. Ważne, że na tej sieci serwerów -brak 30h na serwerze - zbyt wiele nie spełnionych wymagań +wiek +doświadczenie, ale może być lepiej Adminów nigdy za wiele, ale dla twojej osoby jest na tą chwilę nie osiągalne posiadanie funkcji admina na serwerze i mam nadzieję, że to się zmieni i z kolejnym podaniem będzie już dobrze ;)
  ×