Jump to content
 • Leaderboard


  Popular Content

  Showing content with the highest reputation on 09/18/19 in all areas

  1. 2 points
   VisTeR.'

   Kilka Propozycji CS:GO MOD

   1 . Jest wywalone bo laguje serwer. 2. Wszystkie 3 mapy są wgrane tylko są off bo płakaliście ze są on... zdecydujcie się. 3. Przecież jest mała mapa do 9 osób.... 4. Było wgrane to był płacz że nie oślepia.... 5. Bugują się bo są tutaj pluginy z jackpota. 6. Używanie konsoli ;) 7. Wgram wam przy aktualizacji serwera. 8. Dodane. 9. Mogę VIPa nocnego dać. To zdecydujta co i jak to potem zamknę. Pkt 2 mapy włączyłem.
  2. 2 points
   Szczwany Lis

   542# Pytanie Dnia!

   I'm tired of being what you want me to be. Feeling so faithless, lost under the surface I don't know what you're expecting of me. Put under the pressure of walking in your shoes. Every step that I take is another mistake to you. I've become so numb, I can't feel you there Become so tired, so much more aware. By becoming this all I want to do Is be more like me and be less like you.
  3. 1 point
   Madziaa<3

   Propozycje

   1. Top3 na koniec mapy i jakieś małe nagrody do tego, przykładowo: 1 miejsce - 8 dolarów 2 miejsce - 5 dolarów 3 miejsce - 3 dolary Nie są to duże kwoty, ale będą większe chęci na rywalizację. 2. Może jakiś konkurs na top3? Od następnego resetu. Przykładowe nagrody: 1 miejsce - SVIP na miesiąc + 30 dolarów 2 miejsce - SVIP na dwa tygodnie + 15 dolarów 3 miejsce - SVIP na tydzień 3. Lekkie zwiększenie slotów? Bywają dni, że serwer jest full i niektórzy piszą na steam żeby zrobić wolne miejsce. Chociaż +4 4. Losy na koniec rozgrzewki - powiedzmy 5 osób ją wygrało z taką samą ilością zabójstw, ale los dostaje tylko jedna osoba (pierwsza wymieniona), da radę zrobić żeby każdy z wygranych go dostał? 5. Wywalić z rozgrzewki zeusa, tym się praktycznie zabić nie da :v 6. Może by tak wprowadzić ograniczenie na respie? Czasami aż do minuty tam siedzą i nawet dłużej... 7. Zwiększenie % dropa w jackpocie. Często mam 5 - 8 % -.- . Wiem, że bonusy klanu dodają procenty, ale to tylko 1 ulepszenie = 1%. Ewentualnie w klanie zmienić im większy poziom ulepszenia tego bonusu tym większy procent. 8. Możliwość wystawienia więcej niż jednego skina na rynek. @SpeedziK wiem, że jest losowe (7), ale chodzi o zwiększenie minimalnego procentu.
  4. 1 point
   VisTeR.'

   Podanko Emproma

   Zapraszam na STEAM. CL/
  5. 1 point
   przecinasek,

   Dodajemy nasze zdjęcia.

   Jak chcecie to macie 😀. Szybkie zdjęcie. Miałem 2% baterii xd. ( Nie patrzcie na te rozczochrane włosy xd) http://imgur.com/a/rca2fqx
  ×