Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

El Mafioso

Bywalec

Ostatnia wygrana El Mafioso w Rankingu w dniu 22 Marzec

El Mafioso posiadał najczęściej polubioną zawartość!

8 obserwujących

O El Mafioso

 • Tytuł
  Spamer
 • Urodziny 29.07.1995

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 • Skąd
  Strzegom
 • Steam
  76561198040646188

Contact Methods

 • Website URL
  http://pochylnia.pl/
 • Skype
  szybkiwarych

Ostatnie wizyty

4 985 wyświetleń profilu
 1. El Mafioso

  SKARGA NA ADMINA [email protected]

  @Klaudusiek :) nie ma znaczenia czy była tam jedna mina czy było ich trzydzieści. Nie ma za to bana i tyle. Gość ma admina a wieje ciemnotą, na dodatek zalewa nią innych przez co potem są płacze na takie sytuacje bo przecież admin wie lepiej. Tutaj bonus dla was : http://www36.zippyshare.com/v/V5KksWJ0/file.html od ogarniętego i dojrzałego admina... @[email protected] wypowiedz się w skardze jak należy a nie udajesz, że Ciebie nie dotyczy....
 2. El Mafioso

  SKARGA NA ADMINA [email protected]

  @[email protected] Nie pytam o twoje odczucia albo interpretację. Zadałem Ci proste pytanie na zasadzie tak lub nie - czy twoim zdaniem jest to przejście gdzie nie można stawiać min... jak dorosniesz na tyle aby o tym pogadać daj znać.
 3. El Mafioso

  SKARGA NA ADMINA [email protected]

  @[email protected] Twoim zdaniem miejsce które pokazałeś na SSie jest przejściem w którym nie można stawiać min?
 4. El Mafioso

  Perk

  Nie muszę grać tam regularnie aby się tutaj wypowiadać - za 5 lat nie będziesz miał tylu godzin na tym serwerze co ja A perk jak już mówiłem jest tak potrzebny jak i logiczny jak śnieg w maju. Za dużo do ręki to i się szybko wysypie, tak było z przenoszeniem lvli. Perk jest zbyt dobry a 1HP nic nie zmieni, tak samo jak kucak. @Edit Panie na dole ( @GramNaFarcie ), nikt Cię nie pyta o zdanie. Jak będę chciał lewe przeniesienie lvl'a przez lewego admina to się do Ciebie zgłoszę.
 5. El Mafioso

  Perk

  Od razu 1/1 na strzelenie HSa za m4 oraz wyrzutnie rakiet, do tego plecak odrzutowy i możliwość biegania po ścianach jak w prince of persia.
 6. El Mafioso

  no-rush

  Na 100% anty rush zone na COD MODzie... gl hf
 7. El Mafioso

  TheWariat

  #śmiechłem
 8. El Mafioso

  Bunny hop

  Żaden poradnik czy rady nie pomogą Ci sie nauczyć bhopa. Wchodzisz na serwer HNS => Ogarniasz zasady=> Katujesz przez miesiąc=> Zniechęcasz się po 30 minutach=> Wracasz jak się połapiesz ile możesz wynieść => Umiesz 100 bardziej wartościowych i przydatnych technik niż bh => Koxisz gdzie nie wejdziesz.
 9. No stówa chłopie:D

 10. El Mafioso

  Druga sznasa

  @O.S.T.Ry nie zrozumiałeś dlaczego Twoje poprzednie podanie zostało odrzucone? Na nie.
 11. El Mafioso

  Problem z czatem

  Za opłatą udostępnię kopie zapasową csa 1.6 Steam z przed dwóch tygodni, zgodna i zoptymalizowana.
 12. El Mafioso

  Server Deathrun

  Obecne serwery mają problem z ludźmi... dowalcie jeszcze kilka, niech gra tam po 5 osób i będzie płacz jak o ZM. Nie pozdrawiam
 13. El Mafioso

  Stalco na moderatora?

  Jest moderator / "global" moderator i nie ma tematów do moderowania. Nic się nie dzieje i nie potrzeba nowych kolorków, więcej i więcej. Rekrutacja jest niby otwarta ale takie jest moje zdanie i powinna być zamknięta. Nawet dla jednego moderatora nie ma co robić.
 14. El Mafioso

  SSY JOJEK

  Widzę, że znów nic się nie dzieje więc próba zyskania kolejnego warna przez pomoc zaimplementowana. Gość ma ten sam SID co inny gracz który został zbanowany, to się dzieje często przy podobnych wersjach cs'a. Zdejmij bana tego gościa od ssów i nałóż nowego tylko ale na IP z bana tego od SSów.
 15. El Mafioso

  Nieobecności

  Nie ma co się dużo rozpisywać, admini lecą w chuja to było, jest ale czy będzie to się okaże. Niby w Admin room jest temat do zgłaszania nieobecności czy rezygnacji, lecz moim skromnym zdaniem taki/takie tematy powinny być osobno w dziale każdego serwera do wglądu dla graczy. Co z tego że napisał to admin room, skoro wiedzą o tym tylko admini/stuff którym w sumie to zwisa. Temacik w każdym dziale, wgląd dla userów i basta. Sam chętnie strzeliłbym z ucha na kilku adminów, bo takie adminowanie 1h na miesiąc, albo 0 aktywności na forum jest śmieszne, a flagi dalej są aktywne... Po chujowemu napisane ale czytelne, nie pozdrawiam.
×