Jump to content
 • El Mafioso

  Bywalec

  El Mafioso last won the day on March 22 2018

  El Mafioso had the most liked content!

  About El Mafioso

  • Rank
   Spamer
  • Birthday 07/29/1995

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Strzegom
  • Steam
   76561198040646188

  Contact Methods

  • Skype
   szybkiwarych
  • Website URL
   http://pochylnia.pl/

  Recent Profile Visitors

  5666 profile views
  1. El Mafioso

   DS

  2. El Mafioso

   SKARGA NA ADMINA [email protected]

   @Klaudusiek :) nie ma znaczenia czy była tam jedna mina czy było ich trzydzieści. Nie ma za to bana i tyle. Gość ma admina a wieje ciemnotą, na dodatek zalewa nią innych przez co potem są płacze na takie sytuacje bo przecież admin wie lepiej. Tutaj bonus dla was : http://www36.zippyshare.com/v/V5KksWJ0/file.html od ogarniętego i dojrzałego admina... @[email protected] wypowiedz się w skardze jak należy a nie udajesz, że Ciebie nie dotyczy....
  3. El Mafioso

   SKARGA NA ADMINA [email protected]

   @[email protected] Nie pytam o twoje odczucia albo interpretację. Zadałem Ci proste pytanie na zasadzie tak lub nie - czy twoim zdaniem jest to przejście gdzie nie można stawiać min... jak dorosniesz na tyle aby o tym pogadać daj znać.
  4. El Mafioso

   SKARGA NA ADMINA [email protected]

   @[email protected] Twoim zdaniem miejsce które pokazałeś na SSie jest przejściem w którym nie można stawiać min?
  5. El Mafioso

   Perk

   Nie muszę grać tam regularnie aby się tutaj wypowiadać - za 5 lat nie będziesz miał tylu godzin na tym serwerze co ja A perk jak już mówiłem jest tak potrzebny jak i logiczny jak śnieg w maju. Za dużo do ręki to i się szybko wysypie, tak było z przenoszeniem lvli. Perk jest zbyt dobry a 1HP nic nie zmieni, tak samo jak kucak. @Edit Panie na dole ( @GramNaFarcie ), nikt Cię nie pyta o zdanie. Jak będę chciał lewe przeniesienie lvl'a przez lewego admina to się do Ciebie zgłoszę.
  6. El Mafioso

   Perk

   Od razu 1/1 na strzelenie HSa za m4 oraz wyrzutnie rakiet, do tego plecak odrzutowy i możliwość biegania po ścianach jak w prince of persia.
  7. El Mafioso

   no-rush

   Na 100% anty rush zone na COD MODzie... gl hf
  8. El Mafioso

   TheWariat

   #śmiechłem
  9. El Mafioso

   Bunny hop

   Żaden poradnik czy rady nie pomogą Ci sie nauczyć bhopa. Wchodzisz na serwer HNS => Ogarniasz zasady=> Katujesz przez miesiąc=> Zniechęcasz się po 30 minutach=> Wracasz jak się połapiesz ile możesz wynieść => Umiesz 100 bardziej wartościowych i przydatnych technik niż bh => Koxisz gdzie nie wejdziesz.
  10. No stówa chłopie:D

  11. El Mafioso

   Druga sznasa

   @O.S.T.Ry nie zrozumiałeś dlaczego Twoje poprzednie podanie zostało odrzucone? Na nie.
  12. El Mafioso

   Problem z czatem

   Za opłatą udostępnię kopie zapasową csa 1.6 Steam z przed dwóch tygodni, zgodna i zoptymalizowana.
  13. El Mafioso

   Server Deathrun

   Obecne serwery mają problem z ludźmi... dowalcie jeszcze kilka, niech gra tam po 5 osób i będzie płacz jak o ZM. Nie pozdrawiam
  14. El Mafioso

   SSY JOJEK

   Widzę, że znów nic się nie dzieje więc próba zyskania kolejnego warna przez pomoc zaimplementowana. Gość ma ten sam SID co inny gracz który został zbanowany, to się dzieje często przy podobnych wersjach cs'a. Zdejmij bana tego gościa od ssów i nałóż nowego tylko ale na IP z bana tego od SSów.
  ×